ForumDyskusyjne.net - forum, forum wielotematyczne, forum młodzieżowe | Szukaj
Znalezionych wyników: 30
ForumDyskusyjne.net - forum, forum wielotematyczne, forum młodzieżowe - Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakie macie pistolety-wiatrówki?
Robson410

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1792

PostForum: pistolety   Wysłany: 2009-09-19, 14:46   Temat: Jakie macie pistolety-wiatrówki?
Mam jescze kałacha Ak-47, przebije ze 4 puszki na wylot. Teraz dostałem w prezencie za dobre wyniki w nauce bębenkowy magazynek, ale nie zdążyłem z niego jeszcze postrzelać, bo miałem rozładowaną baterię. Dzisiaj go wypróbuję.
  Temat: Polska -Słowenia 0-3 Pa,Pa, RPA
Robson410

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 892

PostForum: wydarzenia   Wysłany: 2009-09-19, 14:40   Temat: Polska -Słowenia 0-3 Pa,Pa, RPA
Nowym trenerem reprezentacji Polski został Stefan Majewski. Życzymy dobrej postawy reprezentacji!
  Temat: Wasze konsole
Robson410

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 1525

PostForum: playstation   Wysłany: 2009-09-11, 20:01   Temat: Wasze konsole
Nie zapominajmy, że na Zachodzie to wiecie... Ale my już też ich doganiamy.
  Temat: Polska -Słowenia 0-3 Pa,Pa, RPA
Robson410

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 892

PostForum: wydarzenia   Wysłany: 2009-09-11, 19:58   Temat: Polska -Słowenia 0-3 Pa,Pa, RPA
Weź nie przypominaj o tym meczu!

Grają jak pierwszy raz, w ogóle nic im się nie chciało. Jedynie grał Obraniak i Smolarek, reszta chrapała na stojąco. Leo został zdymisjonowany, a według mnie najlepszym z kandydatów będzie Franciszek Smuda, trener Zagłębia Lublin.

[ Dodano: 2009-09-11, 20:00 ]
No, panowie i panie! Za rok będą mistrzostwa. Będę oglądał mistrzostwa przez telewizor. Niestety, nie usłyszę naszego Marsza Dąbrowskiego i wykrzyków "POLSKA".
  Temat: Wypadek Wasilewskiego
Robson410

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2344

PostForum: wydarzenia   Wysłany: 2009-08-31, 17:01   Temat: Wypadek Wasilewskiego
Podczas meczu Jupiler League i Anderlechtem Bruksela Marcin Wasilewski został brutalnie sfaulowany w 25-ej minucie gry przez Axela Witstela. Faul spowodował u Wasilewskiego otwarte złamanie nogi w wyniku trafienia go w piszczel. Axel Witstel został za to został od razu ukarany czerwoną kartką. Marcin Wasilewski został przewieziony do szpitala i operowany przez całą noc. Lekarze stwierdzili, że nie zagra on przez 8-10 miesięcya co najgorzej - istnieje prawdopodobieństwo, że może nie zagrać już żadnego meczu i zakończyć karierę, przez co ucierpi reprezentacja Polski.

Wcześniej Wasilewski został ukarany żółtą kartką za uderzenie Axela Witstela. A ten prawdopodobnie mógł z zemsty sfaulować go, powodując u niego kontuzję. Witstel twierdzi, że zrobił to niechcąco, że był to wielki przypadek. Czy było to zamierzone, czy przypadek?
Wielu internautów w komentarzach twierdzi, że z kamery jednoznacznie widać, że było to specjalnie zrobione.


http://www.youtube.com/wa...l5TVTtieo&hl=pl

Uwaga, drastyczna scena!
  Temat: Skąd dowiedziałeś się o forum?
Robson410

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 979

PostForum: organizacja   Wysłany: 2009-08-29, 12:20   Temat: Skąd dowiedziałeś się o forum?
Wpisałem forum dyskusyjne w google, bo chciałem się na takim zarejestrować no i was znalazłem.
  Temat: Saloon gier
Robson410

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 832

PostForum: filmy   Wysłany: 2009-08-29, 12:19   Temat: Saloon gier
Oglądał ktoś "Saloon gier"?

Najpier powiem, co to jest:

"Saloon gier" są to krótkie filmiki animowane 3D z gatunku "Political fiction". Opowiadają głównie o wydarzeniach politycznych. Występują w nich znani politycy.

Fabuła:

Aleksander Kwaśniewski kończy swój urząd prezydenta i zakłada w podziemiach sejmu "saloon gier", gdzie politycy mogą pograć sobie na automatach, oglądać telewizję lub popić sobie. Barmanem zostaje Leszek (Leszek Miller), a kelnerką znana piosenkarka. Głównymi przeciwnikami Olka (A. Kwaśniewskiego) są bracia Kaczyńscy, którzy próbują odebrać mu ten salon.

Postacie:

Bracia Kaczyńscy, Donald Tusk, Janusz Palikot, Andrzej Lepper, Roman Giertych, OAleksander Kwaśniewski, Leszek MIller, ponadto znani piosenkarze, aktorzy.

Saloon gier można było obejrzeć w TVP1, na Polsacie w programie "Piotr Bałtroczyk na żywo".

Pytanie: Czy ktoś wie, gdzie można teraz oglądać "Saloon gier"?
  Temat: Zakaz brutalnych gier
Robson410

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 853

PostForum: wydarzenia   Wysłany: 2009-08-29, 11:58   Temat: Zakaz brutalnych gier
To tylko przypadek, że chłopak miał takie gierki. Ja jestem wielkim miłośnikiem GTA i co?

Nawet nie odważyłbym się przywalić z baseballowego koledze z klasy, chyba, że sam by mnie zaatakował. Nigdy nie pobiłem siostry, ani kogoś innego z rodziny. Nigdy nikomu w szkole nie odgrażałem się, że przyjdę do szkoły z pistoletem i zastrzelę 20 osób. Niech politycy popatrzą, czy nie prześladowali go w szkole, wyśmiewali, a nie znajdą battlefielda w domu i się wygłupają przed telewizorem, że "gry to jakie są szkodliwe dla dzieci".

Jest też coś dziwnego u nas: czasami, chociaż ja się z tym nie spotkałem, jak coś kupowałem gry z oznaczeniem 16+ czy 18+, czasami sprzedawcy pytali się kupującego i prosili o okazanie dowodu tożasamści i odmówili sprzedaży takiej gry, mimo, że w Polsce nie ma żadnych przepisów dotyczących sprzedaży takich gier nieletnim. Sprzedawca ma prawo a nawet ma obowiązek sprzedać grę osobie, nawet jeśli mają oznaczenie 18+ i co najwyżej może poinformować osobę o zawartości produktu. Wyjątkiem są alkohol i szlugi, ponadto filmy porno, gdzie sprzedawca może zażądać dowodu pełnoletności.

W Empiku chcieli coś takiego wprowadzić, że będą pytali się o dowód, a rodziców o wiek dziecka, ale wycofali się z tego projektu, gdyż po pierwsze: straciliby dużo pieniędzy na tym, bo dzieciary poszłyby do innego sklepu, po drugie: tak jak powiedziałem wyżej, sprzedawcy nie mają prawa odmówienia sprzedaży i postanowili informować o zawartości (mi nic takiego nie mówili). Tak czy inaczej, jak by coś takiego wprowadzili, to i tam mało by co to dało, bo by kupili przez internet, a tak nikt nie zobaczy, ile kto ma lat, a jak by się spytał, to dzieciak by powiedział, że ma 32 lata i kto tam się dowie.

[ Dodano: 2009-08-29, 12:02 ]
W Niemczec mówili o paintballu: "są to gry, które symulują i uczą zabijania". Może zabronią niemieckiej armii posiadania broni i jedynie mogliby walczyć widłami i szpadlami. heh

[ Dodano: 2009-08-29, 12:06 ]
Żeby czegoś takiego nie wprowadzili w Polsce. A jak by wprowadzili, to bym se założył tajny salon gier i bym grał sobie w postale i manhunty. I bym w szkole handlował takimi grami i bym zrobił na tym interes.
  Temat: Znaczenie imion ;)
Robson410

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 922

PostForum: inne   Wysłany: 2009-08-29, 11:41   Temat: Znaczenie imion ;)
Ja mam imieniny 29 września, bo wtedy jest Michała.
  Temat: Czy braliście udział w Airsofcie?
Robson410

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2014

PostForum: broń elektryczna   Wysłany: 2009-08-29, 11:34   Temat: Czy braliście udział w Airsofcie?
Ale jak to amatorsko, ja nie rozumiem. My mieliśmy militarny ubiór, karabinki elektryczne (mocne, przebiją kilka puszek na wylot) i poszliśmy do lasu. Tylko byliśmy prywatnie, bo do takiej wielkiej imprezy musimy być starsi.

[ Dodano: 2009-08-29, 11:35 ]
Jak ty masz 16 lat, to możesz pójść już na taką imprezę, ale musisz mieć opiekuna.
  Temat: James Bond 007
Robson410

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1864

PostForum: filmy   Wysłany: 2009-08-29, 11:27   Temat: James Bond 007
Ja także jestem fanem Bonda i znam wszystkie części, aktora, który grał w danym filmie oraz rok produkcji.
  Temat: Konsole SONY.
Robson410

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 922

PostForum: playstation   Wysłany: 2009-08-27, 11:54   Temat: Konsole SONY.
Ja mam PSP i dobrze się na nim gra. Oczywiście polecam kupno. Cena ok. 400-700 zl
  Temat: Czy braliście udział w Airsofcie?
Robson410

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2014

PostForum: broń elektryczna   Wysłany: 2009-08-27, 11:49   Temat: Czy braliście udział w Airsofcie?
Czy brał ktoś udział w jakiejś strzelance airsoft lub paintball?

Ja byłem ze znajomymi trzy razy na opuszczonej bazie rakietowej w Nadarzynie (k. Warszawy)
Fajny teren. Bunkry, okopy, budynki, wzgórza itd.
  Temat: Wasze konsole
Robson410

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 1525

PostForum: playstation   Wysłany: 2009-08-27, 11:39   Temat: Wasze konsole
W USA to gry kosztują z reguły 20$. Nie byłem tam, ale wiem, bo oglądałem gry na ich stronach. To jakieś 50-65 zl za pudełko z płytką. Mają tam wiele tytułów, których u nas normalnie nie ma (jeszcze). Czy te gry, które są w USA czy w Anglii, prędzej czy później zjawią się u nas???
  Temat: Skąd dowiedziałeś się o forum?
Robson410

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 979

PostForum: organizacja   Wysłany: 2009-08-26, 17:55   Temat: Skąd dowiedziałeś się o forum?
Ja znalazłem to forum przypadkowo
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Forum Mapa forum dyskusyjne Ściągi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

RegulaminPolityka prywatności