Kancelaria dobra

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Kancelaria dobra

Postautor: Ela78 » 04 sie 2021, 14:23

Jeżeli zależy wam na dobrej kancelarii, która miałaby się zająć obsługą prawną w waszej firmie, to od siebie polecam zainteresować się tym miejscem : https://capitallegal.pl/ Znajdziecie tam szereg profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i służą dobrą radą w zakresie przepisów prawa. Zajrzyjcie na ich stronę i przekonajcie się sami, co mogą wam zaoferować. Myślę, że będziecie zadowoleni z współpracy.
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Kancelaria dobra

Postautor: Maxi Kaz » 13 wrz 2021, 09:56

Co do obsługi prawnej firmy to świetną renomę ma kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Bardzo dużo się o nich mówi w naszym mieście, a nie tylko prawem gospodarczym się zajmują, bo także karnym, cywilnym czy rodzinnym.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Kancelaria dobra

Postautor: eduardo77 » 25 wrz 2021, 02:07

Jeśli chodzi o Strzelce Opolskie to doskonale wam się sprawdzi adwokat Rafał Cichoń. Ja w każdym razie jestem w 100 % z jego usług zadowolony, to mega dobry adwokat, z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do klienta, no i bardzo skuteczny, ja dzięki niemu wygrałem sprawę spadkową.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Kancelaria dobra

Postautor: lotta » 25 wrz 2021, 10:02

Hej, hej, szukam dobrej kancelarii, kra zajmuje się prawem własności intelektualnej. Możecie kogoś polecić? Najlepiej z Warszawy, ale jeżeli działają online, to mogą być tez inne miasta.
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Kancelaria dobra

Postautor: zupal » 13 lis 2021, 22:05

W Krakowie jeśli szukacie kancelarii która zajmuje się obsługą prawną firm to z własnych doświadczeń bardzo polecam Centrum Prawa Stanicka. Współpracują z rzeczoznawcami, notariuszami, tak by świadczyć w 100% kompleksowe usługi dla swoich klientów. Mają bardzo duże doświadczenie i można w pełni im zaufać, stawiają na bezpieczeństwo i najwyższy poziom merytoryczny usług.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość