praca za granicą

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: praca za granicą

Postautor: kiffi » 09 kwie 2021, 09:25

Zawsze można szukać jeszcze tutaj w kraju:) ja tak pracę zmieniałem a teraz na stałe pracuje w Imex Logistic i bardzo mi spasowało - szukaja nawet nowych osob wiec moze ci coś wpadnie w oko
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: praca za granicą

Postautor: opolla » 10 cze 2021, 12:40

też jestem bardzo zadowolona z zarobków jakie mi daje praca za granicą, w Niemczech. pewnie sporo zależy od wykonywanego zawodu, ja jestem akurat opiekunką osób starszych. Wyjeżdżam za pośrednictwem agencji Dolce Vita :) wysokie stawki, premie, pensje zawsze wypłacane o czasie na konto.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: praca za granicą

Postautor: rybka » 30 lis 2021, 23:49

Praca w Niemczech jest nadal bardzo opłacalna. Mój mąż w tamtym roku nawiązał współpracę z agencją pracy Mondi gdzie znalazł pracę jako elektryk. Praca na warunkach niemieckich ze wsparciem agencji. Na początku trochę nerwów nas kosztował ten wyjazd bo wiadomo rozłąka ale również trafił na złego koordynatora, z którym nie potrafił się porozumieć. Całe szczęście został on zmieniony i teraz ta współpraca zupełnie inaczej się układa, a my z biegiem czasu też łatwiej znosimy rozłąkę.
Miareczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2019, 22:20

Re: praca za granicą

Postautor: Miareczka » 10 gru 2021, 22:39

Nie wiem czy taki wyjazd to rzeczywiście najlepsze co może nas spotkać...W końcu to rozłąka rodzinna. Nie uważacie? Poza tym uważam że nie trzeba już wyjeżdżać z kraju, żeby sobie ładnie zarobić. Dobre stawki płacą chociazby w imex logistics do tego zakres obowiązków i atmosfera też są super
socha_nina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2017, 15:27

Re: praca za granicą

Postautor: socha_nina » 13 gru 2021, 22:18

Zarobki to jedno ale i samo zorganizowanie pracy to drugie. Równiez uważam, że oferta pracy od Mondi jest ciekawa. A dlaczego? U nich ma sie umowę na warunkach niemieckich. Płaci się też podatki niemieckie, więc w przyszłości można liczyć na emeryturę niemiecka w odpowiednim zakresie. To lepsza chyba zachęta niż praca u nas i czekanie na nasz ZUS ;)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość