odchudzanie - da się ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
wiosennaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:18

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: wiosennaja » 25 sie 2020, 10:37

Oczywiście że się da, tylko trzeba trochę samozaparcia. Dobrać dobrą dietę - wizyta u dietetyka najlepsza. I oczywiście ćwiczenia. Może skorzystaj z takiej oferty tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol-28640-Orbitrek-magnetyczny-H9249V-fioletowy-HMS.html Orbitrek pozwoli na systematyczne ćwiczenia, które pozwalają na ćwiczenia nóg, pośladków, brzucha. A też efektywnie spalają nadmiar tkanki tłuszczowej.
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Karolina22 » 02 wrz 2020, 17:51

Pewnie wystarczy tylko trochę chęci! Mnie samej bardzo w odchudzaniu pomógł catering dietetyczny. Zamawiam Wygodnądietę, oni zapewniają mi 5 posiłków dziennie, wszystko smaczne, zdrowe, świeże i różnorodne więc dieta się nie nudzi i dużo łatwiej na niej wytrwać;)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: jenny1 » 08 wrz 2020, 10:25

Da się, tylko trzeba chcieć. Ja czekam na kontakt od koleżanki do trenera personalnego, bo trochę się zaniedbałam.
dorotawiosna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:42

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: dorotawiosna » 08 wrz 2020, 13:17

Zdecydowanie się da i to wcale nie jest bardzo problematyczne. W zdrowym odżywianiu najważniejsza jest dobra organizacja posiłków. Najlepiej je wcześniej zaplanować, a jeśli jest taka możliwość, to przygotować bazę do kilku dań na kolejne dni. Mi najbardziej pomogło właśnie usystematyzowanie posiłków, jedzenie o w miarę stałych godzinach i przygotowywanie jedzenia do pracy, bo wtedy nie kupuję żadnych przypadkowych gotowców. A dokładając do tego aktywność fizyczną kilka razy w tygodniu waga sama leci w dół
foczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:52

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: foczka » 08 wrz 2020, 17:09

pewnie ze sie da! ja kiedys bylam bardzo gruba i nadszedl dzien ze nie moglam sie w cos tam zmiescic jakas sukienke czy cos no i wtedy podjelam decyzje ze czas sie za siebie wziac. dlugo myslalam jak do tego podejsc, za namowa kolezanki zamowilam pudelka od wygodnadieta, to byl strzal w dziesiatke bo zamowilam od razu na 2 msc zeby przypadkiem nie zrezygnowac, no i tak jadlam te posilki od nich ktore zreszta byly bardzo smaczne no i schudlam ponad 10kg! takze zamawiaj diete od razu na 2 msc :D
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: yaharr » 17 wrz 2020, 09:43

Jasne, że się da bo przecież jak to się mówi dla chcącego nic trudnego! Trzeba też szukać dobrych rozwiązań ja np. nie miałem jak gotować to pomocny okazał się catering dietetyczny wejherowo ma na szczęście FitKing, który zaopatruje ludzi w bardzo dobre i zdrowe jedzenie w dobrej cenie. Niektórzy mówią, że dieta pudełkowa nie jest dobra.... nic bardziej mylnego - to super rozwiązanie dla wielu osób!
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:05

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Wersacze » 18 wrz 2020, 22:45

Oczywiście, że się da. Ale bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Ja osobiście nie wiedziałam jak się za nią zabrać, dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny https://cateromarket.pl/ i nie żałuję, udało mi się na prawdę dużo schudnąć.
tboyle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2020, 15:53
Lokalizacja: Szczecin

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: tboyle » 19 wrz 2020, 15:56

Najważniejsza jest dieta, to znaczna część sukcesu w drodze do wymarzonej sylwetki.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Lilka2 » 30 wrz 2020, 18:55

Ja jeszcze unikam napojów gazowanych - lepiej nie kusić losu. Oprócz dobrej diety noszę bieliznę korygującą. Ja kupiłam taką z http://www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomaga. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten materiał z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: jenny1 » 01 paź 2020, 11:17

Ja właśnie czekam na plan żywieniowy od dietetyka który ma mi pokazać, jak jeść to co się lubi w sposób nietuczący.
adam3332676
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 23 maja 2020, 09:25

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: adam3332676 » 05 paź 2020, 12:53

Dzięki chodzeniu do poradni https://www.zdrowi.info/ bardzo schudłem. Ja każdemu tę poradnię mogę polecić w stu procentach. Naprawdę w tej poradni każdemu pomogą.
Awatar użytkownika
Kario
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2017, 09:26

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Kario » 05 paź 2020, 14:30

Zdecydowanie da się skutecznie odchudzać, wystarczy zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną, a także prawidłową dietę. Można się także zastanowić nad suplementami Essence, które uzupełnią dietę i pozwolą szybciej spalić zbędne kilogramy.
kariane.bartell
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2020, 15:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: kariane.bartell » 05 paź 2020, 15:37

Szczerze mówiąc boje się, że jak schudnę to wrócę do dawnego trybu życia i znowu przytyję. Jak temu zapobiec?
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: jjusti18 » 27 lis 2020, 22:55

Ja też powiedziałam sobie dość - muszę schudnąć i taki mam właśnie zamiar. A, że nie wiedziałam od czego dokładnie zacząć to poszperałam w sieci i tam znalazłam artykuły dietetyczne na stronie https://dietly.pl/blog/ . Sporo tam ciekawych i przydatnych porad, nawet co do treningów - jak się zmotywować.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Manuela » 09 gru 2020, 11:29

Da się, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić w sposób właściwy i bez popadania w przesadę, żeby sobie nie zaszkodzić. Pod tym adresem: http://patizonet.com/pl/life/kaszanka-na-diecie-i-inne-grzeszki-jak-schudnac-i-nie-rezygnowac-z-przysmakow.html jest artykuł traktujący o tym, w jaki sposób podjąć się odchudzania, bez popełniania błędów i bez rezygnowania z ulubionych potraw.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość