odchudzanie - da się ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Karolina22 » 17 cze 2020, 16:20

Mnie się udało zrzucić zbędne kilogramy dzięki diecie pudełkowej. Zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, z nimi jem smacznie, zdrowo, świeżo i regularnie a już samo to wiele daje. Do tego dołożyłam trening kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: gardenia » 18 cze 2020, 08:34

Udaje mi się zrzucić parę kilogramów, ale po jakimś czasie wracam do swoich niedobrych przyzwyczajeń. Czyli, to się chyba nazywa efekt jojo, bo znów przybieram na wadze. Smutna sprawa, bo naprawdę się staram, a tu taki klops i to przy tylu razach, kiedy próbowałam. Zastanawiam się nad wprowadzeniem produktu Colon Slim https://colonc.pl/ , na smukła sylwetkę. Nie wiem, jak zadziała u mnie, ale z tego co wyczytałam pozwala w efektywny i bezpieczny sposób zrzucić wagę i cieszyć się szczupłą sylwetką. Pomaga redukować tkankę tłuszczową, pomaga w utracie wagi, reguluje pracę jelit. Dziennie dostarcza 18 g błonnika do organizmu, a dzienne zapotrzebowanie to 25 g, zatem nie ma szans na przedobrzenie. Trzy razy dziennie powinno się brać po dwie płaskie łyżeczki. Wystarczy zmieszać ze szklanką płynu i kolejną szklanką czystej wody popić. Może to mi pomoże. Chcę też jak doradzają dietetycy wprowadzić trochę ruchu do swojego życia, ale nie tylko na jakiś czas. Chcę zmienić w ogóle monotony rytm życia na nieco aktywniejszy.
gabi22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:53

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: gabi22 » 25 cze 2020, 12:04

Smaczne usługi cateringowe Poznań! Korzystałam kilka razy i zawsze byłam zadowolona, więc polecam z czystym sumieniem.
Tina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2019, 21:39

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Tina » 29 cze 2020, 18:40

oczywiście że da! czasem trzeba pomocy, żeby wyeliminować złe nawyki lub nieodpowiednie składniki diety, ale się da!
sama zamawiam catering z WygodnaDieta.pl, pomogło mi to o tyle, że mam idealnie zbilansowane posiłki dostosowane do mojego zapotrzebowania kalorycznego, nie martwię się o przygotowywanie ich i jem regularnie - to naprawdę dużo dało
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: jenny1 » 01 lip 2020, 11:53

Da się, tylko trzeba chcieć i przede wszystkim mieć czas na przygotowywanie urozmaiconych posiłków i na ćwiczenia.
JuliaBed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:02

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: JuliaBed » 19 lip 2020, 15:35

Pewnie, wystarczy trochę chęci i samozaparcia:) Ja np. z racji tego, że nie mam czasu gotować codziennie to zamawiam sobie catering dietetyczny z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są bardzo zadowalające;)
Miareczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2019, 22:20

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Miareczka » 21 lip 2020, 23:45

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie próbowalaby swojej przygody z odchudzaniem. Sama wiele razy próbowałam i w sumie uczyłam sie na błędach. Aktualnie nie mam nic przeciwko przeróznym dietom - ale! nie dopuszczam się diet głodówkowych. To nie jest rozwiązanie...chodzi przeciez o długotrwały efekt i zdrowe nawyki. Też jestem za zdrowym cateringiem dietetycznym najlepiej takim jak proponują tutaj https://www.dietapremium.pl/menu-odchudzanie sprofilowanym specjalnie pod oczekiwania klienta. Na poczatku współpracy rozmawia sie z dietetykiem, który na podstawie wywiadu i oczekiwań - opracowuje diete
trantow.naomie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2020, 11:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: trantow.naomie » 22 lip 2020, 11:56

Trzeba być wytrwałym w tym procesie, mieć też jakąś motywację w działaniach.
aberumars
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:36

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: aberumars » 24 lip 2020, 07:43

Oczywiście, że się da. Trzeba tylko znaleźć dobrego dietetyka


________________________
zarabianie na odzieży
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: wschodnia5 » 30 lip 2020, 22:51

Na pewno da się schudnąć i jest to dzisiaj dużo prostsze niż kiedyś, bo dieta do domu bydgoszcz to jedna z opcji. Nie trzeba gotować w domu. Wystarczy, że się skorzysta z pomocy firmy takiej jak ta i posiłki przyrządzi nam firma.
Awatar użytkownika
schinner.gavin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: schinner.gavin » 31 lip 2020, 13:30

Jasne, że się da. Wydaje mi się, że najlepiej przejść na dietę pudełkową.
miodekforyou
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:35

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: miodekforyou » 31 lip 2020, 13:39

można pudełka albo po prostu zbilansowana dieta (węgle, białka plus warzywa) no i jakiś suplement i wtedy od razu na treningu zoabczysz różnice, ja mam tren+ i czasem też dodaję odżywkę białkową zamiast kolacji po treningu
Awatar użytkownika
bartoletti.elias
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2020, 13:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: bartoletti.elias » 04 sie 2020, 13:25

Najlepiej jednak skorzystać z diety pudełkowej. Szkoda tylko, że są tak drogie.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: Kamilka75 » 12 sie 2020, 19:45

No jasne, że się da. Możemy próbować samodzielnie, z dietetykiem, albo sprawdzać diety pudełkowe. Ta wyszukiwarka lokalnych cateringów https://napudelkach.pl/ nam w tym pomoże, pokazując nam oferty blisko naszej lokalizacji, ale także i bardzo dobre i złe recenzje. To ważne, bo sama lokalizacja działania firmy cateringowej nie jest najważniejsza. Ważne jest to, jak dobrze daje jeść ;) .
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: odchudzanie - da się ?

Postautor: rossi » 21 sie 2020, 15:43

Dać, się da... Ale, trzeba się naprawdę zmotywować i nie poddawać. Aby osiągnąć świetne efekty, warto postawić na suplementy diety. Przykładowo znajoma stosowała https://bodyshock.pro/pl/products/arson ... -2157.html arson blackstone labs i naprawdę szybko osiągnęła swój cel.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość