Implanty stomatolgiczne

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: Kamilka75 » 18 cze 2021, 16:13

Nie jedno może wam wykonać stomatolog w łęcznej . Należy jedynie kogoś takiego poszukać, żeby pewność była odnośnie tego, co chcemy robić. Bo wiecie, jeden lekarz jest lepszy od wyrywania, inny z kolei od leczenia, a jeszcze inny od implantów. Po to w ogóle robili specjalizację.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: polaola » 19 cze 2021, 14:05

Chciałabym Wam powiedzieć, że się na tym znam, ale tak naprawdę tak nie jest. Dlatego też wydaje mi się, że warto pomyśleć przede wszystkim o wizycie u specjalisty. Ktoś taki jak dentysta lubin może nam naprawdę pomóc i będzie dla nas odpowiednim pomocnikiem. Wiem to, bo sama też się na to kieruję.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: felicja44 » 13 lip 2021, 20:49

Implanty sa coraz bardziej popularne, zobacz jak robią je najlepsi na implant-zebowy. pl i zainwestuj w piękny uśmiech
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: polaola » 21 lip 2021, 14:16

W sumie bardzo mi zależy na ładnym uśmiechu, stąd rozważam ogólnie wykorzystanie kogoś do zabrania doświadczeń. Kolejna sprawa, że po prostu czytam taki https://implantyzebowegdansk.pl/jak-dlu ... antu-zeba/ poradnik o bólu po wszczepieniu. Obawiam się o to, a jednak nie chcę potem powiedzieć sobie, że jednak nie zadbałam o swój wygląd.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: Kasiaaa » 01 wrz 2021, 12:23

Po implanty stomatologiczne warto udać się do gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie. Niedawno mój mąż musiał właśnie mieć zrobiony taki implant ponieważ miał mały wypadek. Implanty to nie jest tania sprawa, ale w tym gabinecie świetnie się tym zajęli.
aakorn
Level 1
Level 1
Posty: 213
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:43

Re: Implanty stomatolgiczne

Postautor: aakorn » 16 lis 2021, 22:31

O zęby trzeba dbać porządnie, dlatego regularne wizyty u dentysty to podstawa. Bardzo dobry gabinet stomatologiczny, z którego ja od dawna korzystam to JB Stomatologia w Kamieniu Pomorskim. Traficie tam na dobrych dentystów, rozsądne ceny i nie będziecie długo czekać na wizytę.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość