Promocje na zakupy spożywcze

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: bella3 » 27 lut 2020, 20:33

Hm w takich malutkich sklepach lokalnych to zawsze jest drożej, nie ma też wyboru takiego. Ja miałam pod blokiem, sklepik z 10m2. Chodziło się tam codziennie po pieczywo no to i wędlina, ser, mleko. Jak porównałam z ofertą sklepu nieco dalej to się za głowę złapałam ile ja przepłacam. A dwa razy kupiłam przeterminowane produkty i od tamtego czasu skończyłam tam w ogóle chodzić. Jak chcesz oszczędzać to zobacz chociażby na ofertę Lewiatan gazetka, bardzo lubię ostatnio ten sklep. Mam kartę lojalnościową i zbieram punkty, co jakiś czas mam bon za to i płacę nim za zakupy. Czyli jeszcze oszczędność. Produkty zawsze świeże, duży wybór, promocje praktycznie non stop. I to zauważalne, nawet po kilka złotych na produkcie. A na stronie jak zerkniecie mają też przepisy i sporo porad na blogu :) W Lewiatanach jest też podstawowa chemia, produkty do szkoły też kupujemy. Hipermarkety? jestem raczej na nie, za duży tłok, bałagan. Ceny wcale nie niższe.
faru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 21:39

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: faru » 27 lut 2020, 21:39

Cześć jestem nowa a na imię mam Ilona. Miłego dnia wszystkim życzę
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: barbab » 19 lis 2020, 12:44

Byłam w tym roku we Włoszech i zakochałam się w ich kuchni, naprawdę bardzo mi smakuje. Wiecie może gdzie kupię Produkty z Włoch w polskich sklepach? Byłam ostatnio w kilku supermarketach, ale niestety nie udało mi się znaleźć nic ciekawego.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: Ela78 » 24 lut 2021, 10:13

Jeśli chodzi o produkty spożywcze to ja często zwracam uwagę na daty przydatności, na pewno nie kupuje wędlin czy mięsa, nie raz trafiłam na nieświerzą wędlinkę , jak juz kupować to u sprawdzonego sprzedawcy np. Karol – Zakłady Mięsne mają dobre wędliny, a w szczególności białą parzoną, jest pyszna, idealna do barszczu białego czy żurka.
Macia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 16 cze 2021, 14:26

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: Macia » 17 cze 2021, 12:51

No to logiczne że raczej molochu moga sobie pozwolicna niższa cenę
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Promocje na zakupy spożywcze

Postautor: Unika » 25 paź 2021, 22:15

Jeśli szukacie promocji to warto założyć konto na platformie net-pocket. Ja się dopiero do tego przymierzam ale chyba faktycznie to jest dobry pomysł. Tam są różne sklepy i także spożywcze. Dostaje się punkty i później można na przykład wymienić je na pieniądze.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość