Zakupy przez internet - tak czy nie?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Ewcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2017, 09:24

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Ewcia » 04 maja 2017, 09:30

Zakupy przez internet to super sprawa .Oszczędność czasu. Jednak nie wszystko tak kupuję Nie zdecyduję się na odzież i obuwie ze względu na rozmiary. Rozmiar rozmiarowi nie równy Ponadto trzeba się obejrzeć czy dany ciuch pasuje do figury.Słyszałam o sklepach interaktywnych ,wówczas czemu nie.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: jjusti18 » 10 maja 2017, 22:56

Ja jestem "za". Lubie robić zakupy przez internet, idzie trafić na fajne okazje... Na przykład ostatnio kupiłam piękne łóżko z pojemnikiem na pościel na stronie https://sypialnioland.pl/lozka/tapicerowane/z-pojemnikiem w bardzo korzystnej cenie. Sklep ma bogaty wybór w asortymencie do sypialni, więc jest z czego wybierać.
WikaBarcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:28

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: WikaBarcik » 13 maja 2017, 14:12

Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Kasiaaa » 19 maja 2017, 17:15

Ja nic nie mam do robienia zakupów w sieci, jak dla mnie to wygodniejsza forma, bo często brakuje nam czasu na spokojne zrobienie zakupów. Teraz dla przykładu zastanawiam się nad zakupem nowego komputer https://www.morele.net/komputery/komput ... raczy-672/ Nie mam czasu iść do sklepu stacjonarnego, dlatego wybieram sklep internetowy.
bubble6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017, 12:20

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: bubble6 » 22 maja 2017, 12:28

jasne, ze zakupy przez internet to fajna sprawa, duzo ciekawych rzeczy mozna znalezc. Moim ostatnim zakupem ze sklepu Frago.pl okazal sie bardzo fajny powerbank Forever, ale co najlepsze... solarny :D
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: jenny1 » 30 maja 2017, 10:46

Jasne, że tak. Ja nie mam najmniejszej ochoty kupować w sklepach stacjonarnych, skoro mogę korzystnie zakupy zrobić wygodnie z domu. Dotyczy to zwłaszcza ubrań. Ja lubię bardzo nosić sukienki, a z moją nieco problematyczną figurą ciężko było znaleźć coś odpowiedniego. Ale przy takim asortymencie ślicznych sukienek jakie ma https://modbis.pl/product-pol-11273-Sukienka-z-szyfonu-Arabella-XI-zwiewna-kreacja-w-dlugosci-do-lydki.html, przestało to być problemem. Mogę sobie wybierać najładniejsze sukienki do pracy i na spotkania biznesowe, nie martwiąc się o niedoskonałości figury.
Awatar użytkownika
nelnel3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2017, 11:10

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: nelnel3 » 11 cze 2017, 22:33

Ja bym w tym temacie popytał znajomych :)
KorinAlder
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2017, 23:49

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: KorinAlder » 13 cze 2017, 02:57

Oczywiście, że tak. Jeżeli wiesz co chcesz kupić, to oszczędza Ci to łażenia po sklepach - no i łatwiej wybrać najlepszą ofertę :)
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Radkalor » 16 cze 2017, 10:55

Ciekawe sukienki można kupić w wielu sklepach internetowych, bo tam jest największy wybór. Było wspomniane o sukienkach na wesele, sama ostatnio widziałam ciekawe wzory sukienek https://www.kostium.com/ . Dość ciekawa strona i dużo tam różnych wzorów, może komuś się to przyda - większosć sukienek pochodzi od Polskich producentów.
Olaffowy3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:17

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Olaffowy3 » 17 cze 2017, 13:50

Teraz zakupy przez internet sa nie tylko mega szybkie ale i także bezpieczne. Ostatnio korzystałem z funkcji SMS Premium, no po prostu bajka. Żadnych rejestracji, logowania się, tylko wysyłasz smsa, otrzymujesz kod, który wpisujesz na stronie i już. Wszystko opłacone. Jeżeli zakładałbym swój sklep internetowy na pewno wdrożyłbym takie rozwiązanie. Widziałem, że zajmuje się właśnie tym firma MyBill.pl, więc już wiedziałbym gdzie mam się udać :)
telar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2017, 19:24

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: telar » 17 cze 2017, 20:26

zakupy przez internet to świetna rzecz, gdyż w bardzo dużym stopniu jesteśmy w stanie zaoszczędzić na tym czas i pieniądze
Szewira
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2017, 22:27

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: Szewira » 19 cze 2017, 03:35

Oczwyiście że tak. Pomijając może ubrania - trudno znaleźć coś w dobrym rozmiarze przez Internet
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: lolipop1234 » 20 cze 2017, 15:25

zwłaszcza dla facetów, więc kupuje przez internet ubrania i to często. Mój ulubiony portal zakupowy w sieci to ten, zobaczcie czy znacie: http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/odziez-sportowa-meska/bluzy-sportowe-meskie. poza tym kupuje małe AGD, kosmetyki, płyty.
kuffiii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2017, 09:41

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: kuffiii » 23 cze 2017, 10:17

Zależy co np ubrań nigdy nie kupuje przez internet inne rzeczy owszem. Ostatnio bardzo często korzystam z aptek internetowych.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zakupy przez internet - tak czy nie?

Postautor: kitka66 » 29 cze 2017, 06:59

Tak ja często robię zakupy w sieci ale zawsze staram się wybierać miejsca gdzie mogę skorzystać z usługi brokera Ebox24.pl https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy. Mają jedne z korzystniejszych warunków cenowych jeśli chodzi o koszta przesyłek. Poza tym istnieją na rynku już wiele lat i mają wiele pozytywnych opinii wśród klientów. Zakupy w takim wypadku są dużo bardziej bezpieczne bo wiem, że przesyłka w nienaruszonym stanie dotrze do mnie w wyznaczonym terminie :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość