Kiedy rozwód?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
adamlika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:18

Kiedy rozwód?

Postautor: adamlika » 27 maja 2020, 12:14

Jak w temacie. Zastanawia mnie, kiedy jest ten moment na podjęcie decyzji o rozwodzie. Wiem że nie ma najlepszego, ale kiedy już można uznać, że przed małżonkami rysuje się jedynie droga do adwokata https://www.adwokatchojka.pl/? :D
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 09:13 przez adamlika, łącznie zmieniany 1 raz.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: Manuela » 28 maja 2020, 12:15

I jeszcze myślenie o tym z uśmiechem! To dopiero podejście! No nie wiem, czasem naprawdę musi się stać, co można byłoby określić kompletnym zakończeniem pożycia małżeńskiego.
Doll
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 15:13

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: Doll » 28 maja 2020, 12:43

Teraz będzie coraz więcej takich postów. Podczas kwarantanny, kiedy to ludzie muszą spędzić ze sobą trochę czasu, okazuje się że nie mają ze sobą nic wspólnego i tak właściwie to się nie lubią.
_________________________________________
stomatologia estetyczna Łódź
butelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2020, 21:48

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: butelka » 26 cze 2020, 12:47

Myślę, że warto walczyć o związek, ale nieraz rozwód jest nieunikniony. Powodem może być zdrada współmałżonka. Wtedy warto poradzić się dobrego prawnika, który pomoże nam uzyskać właściwy podział majątku. Ciekawą ofertę ma ta kancelaria z Poznania: https://poznanrozwod.pl/. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą. Dzięki pomocy adwokata sprawa będzie szybciej rozwiązana i zaoszczędzimy sobie czas i pieniądze.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: jenny1 » 01 lip 2020, 11:54

Na to nie ma nigdy reguły. Każda sprawa jest inna, jedna może zakończyć się po pierwszej rozprawie, inne trwają miesiącami a nawet latami.
Julia Ohli
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2020, 15:04

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: Julia Ohli » 24 lip 2020, 15:05

U mnie to sie juz nic nie udało uratować. Po prostu się nie udało i tyle. Co stawiałam męża pod ścianą, obiecywał że sie zmieni i powiem tyle... nic sie nie zmienił. Musiałam wynająć adwokata. Jak ktos jest z Warszawy to bardzo polecam pana mecenasa Pawła Budrewicza. Potrafi tworzyć jakąś strategię działania, przynajmniej od niego wychodząc wiedziałam jak będziemy działać, jaki będzie plan.
Awatar użytkownika
prosaccolaney
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 09:36

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: prosaccolaney » 31 lip 2020, 09:40

Rozwód w życiu nie planujemy, ale czasem tak się wszystko potoczy, że nie ma innego wyjścia. Jak już ostatecznie zdecydujemy się na niego, to warto udać się po profesjonalną pomoc prawną.




___________________________________________________________________________________________________
rozwod z orzekaniem o winie jak to sie przeklada na alimenty
Zetka888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:07

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: Zetka888 » 11 sie 2020, 10:09

No u mnie był niesttey nieukniony :( Nie był to dla mnie łatwy czas, bo sporo przeszłam. I bardzo się cieszę że trafiłam na super adwokata- pana mecenasa Pawła Budrewicza. Bez niego nie poradziłabym sobie. Widać, że ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Poza tym juz na pierwszej konsultacji bardzo dobrze wszystko było zaplanowane, jakie działania itd.
gmccullough
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2020, 19:38
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: gmccullough » 12 sie 2020, 21:12

U każdego kwestia rozwodu wygląda inaczej i u podstawy tej decyzji leżą inne przyczyny. W przypadku mojego kolegi okazało się, że żona go zdradzała. Rozwód był chwilę później. Kolega korzystał z pomocy detektywa. Gdyby kogoś interesowała dobra agencja detektywistyczna Częstochowa może zaoferować to - https://agencja-arcanus.pl/ Słyszałem, że są prawdziwymi profesjonalistami.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: luśka » 16 sie 2020, 21:51

To tak trudno stwierdzić, każda sytuacja jest inna. Z pewnością nie jest to łatwa decyzja, to mogę powiedzieć. Mimo, że od rozwodu już trochę czasu minęło, to i tak powiem, że nie tak sobie moje życie wyobrażałam. To miało być na całe życie... Dobrze, że wzięłam adwokata. Pani Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski prowadziła moją sprawę rozwodową. Takie wsparcie i profesjonalna pomoc była mi bardzo potrzebna wtedy.
kamiszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:02

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: kamiszek » 17 sie 2020, 11:49

Jak ktoś świadomie próbował ratować związek to pewnie po jakiejś terapii małżeńskiej która nadal nic nie wniosła, decyzja o założeniu sprawy rozwodowej.
ruby.lehner
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 21:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: ruby.lehner » 01 paź 2020, 21:06

Rozwód dwojga ludzi, których oprócz małżeństwa łączy także dziecko, jest zazwyczaj bardzo trudny. W trakcie trwania procesu rozwodowego, władza rodzicielska jest najczęściej powierzana jednej ze stron.

_____________________________________
rozwod a wladza rodzicielska
goldenboy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2020, 21:44

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: goldenboy » 30 lis 2020, 21:50

U mnie rozwód trwał rok. Walka była o dzieci. Ustaliliśmy, że ja mam dzieci w każdy weekend, a była żona w tygodniu. Mam trójkę dzieci i bałem się, że sąd zasądzi mi duże alimenty. Skonsultowałem się z kancelarią http://www.radcaprawny.info/uslugi-prawne/prawo-rodzinne/alimenty-wroclaw/, specjalizującą się między innymi w prawie rodzinnym. Doradzili mi co i jak, pokierowali i doszliśmy z byłą żoną do porozumienia, które mnie zadowala. Dla mnie najważniejsze było, aby dzieci nie ucierpiały na tej sytuacji. Możecie się mi dziwić, ale my Święta spędzamy razem. Żona też tzn. była żona ;p Robimy to dla dzieci. Poza tym obydwoje rozeszliśmy się w zgodzie, nikt nikogo nie zdradził po prostu uczucie się wypaliło.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: bella91 » 25 gru 2020, 20:18

Moim zdaniem trwanie w związku tylko ze względu na dzieci zrobi więcej krzywdy niż pożytku. Ja jestem w trakcie rozwodu. Korzystam z pomocy dobrego adwokata - https://gaworkancelaria.pl/ i nie mogę się doczekać rozwodu. To trudny czas, ale wierzę, że teraz już będzie tylko lepiej
natalia_kalinowska_996
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2020, 11:24

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: natalia_kalinowska_996 » 29 gru 2020, 09:33

Kiedy druga osoba już nic dla Ciebie nie znaczy

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość