Okna z Radomska lub z Bełchatowa

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
dolar11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 22 paź 2019, 10:43

Okna z Radomska lub z Bełchatowa

Postautor: dolar11 » 23 lip 2020, 16:16

Dzień dobry. Czy znacie jakaś firmę, która oferuje Bełchatów okna? Będę bardzo wdzięczny za pozostawienie jakiegoś linku w komentarzach. Mogą być ewentualnie Radomsko okna. Pozdrawiam.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Okna z Radomska lub z Bełchatowa

Postautor: remana » 21 wrz 2020, 20:50

W Radomsku niestety nie znam, ale jeśli szukasz okien w Bełchatowie to polecam salon Karmex na Piłsudskiego 17. Duży wybór, ceny niewygórowane i bardzo fajna, miła obsługa. Ja załapałam się na rabat 10%, jak zamawiałam okna PCV z Oknoplast. Bardzo mi się spodobały w katalogu i na żywo mogłam sobie przekrój tego profilu zobaczyć u nich w salonie, dobrałam okleinę i doradzili mi sprzedawcy ile szyb powinnam wybrać w oknach, aby mieć odpowiednie parametry. Oknoplast dobra firma więc bez wahania poprosiłam ich o to, by przyjechali do mnie do domu, wzieli pomiary i wycenili. Po wycenie dopiero dowiedziałam się o rabacie także pomogło mi to się zdecydować :D
scarlett684
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2017, 14:41

Re: Okna z Radomska lub z Bełchatowa

Postautor: scarlett684 » 24 gru 2020, 14:43

Dzień dobry, ja też polecam salon Karmex w Bełchatowie. Bardzo mili i kompetentni sprzedawcy. Obsługa bezproblemowa od A do Z. Na okna chwilkę czekaliśmy ale warto. Wybraliśmy model Prismatic z Oknoplast, również serdecznie polecam. Okna szczelne, ciepłe i wyglądają bardzo nowocześnie. Pozdrawiam.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość