Jak oszczędzać?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
bella3
Level 1
Level 1

Re: Jak oszczędzać?

Postautor: bella3 » 24 paź 2019, 17:21

Myślę, że najlepiej zacząć od takich z pozoru małych oszczędności i zwracać uwagę na codzienne zakupy jakie robimy. Spożywcze głównie, teraz na jedzenie naprawdę dużo się wydaje i tu można łatwo poszukać oszczędności. Są produkty które się je zawsze i można poszukać gdzie w jakim sklepie w danym czasie można je dostać najtaniej. Tu jest dostępna zawsze aktualna Lewiatan gazetka z listą takich produktów. Tych sklepów jest wszędzie sporo a jak popatrzeć to ceny mają naprawdę atrakcyjne. Ja nie raz już miałam okazję tam właśnie kupować. I zawsze jestem zadowolona z obsługi. A na stronę też zaglądam często bo poza gazetkami jest sporo przepisów i ciekawostki wrzucają na bloga. Na przykład ostatnio się dowiedziałam jak się pozbyć moli spożywczych. Ale to tylko namiastka zapewniam. Warto zajrzeć.
GrazynkaW
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: GrazynkaW » 25 paź 2019, 14:17

Polecam zamiast kupować nowe rzeczy, odnawiać stare :) Np. meble. To świetny sposób na oszczędzenie pieniędzy, ochronę środowiska, a także zyskanie ciekawego i oryginalnego dodatku do domu :) Możecie zajrzeć na platformę Pimpit, gdzie znajdziecie m.in. szafy zero waste i inne meble wykonane z przetworzonych materiałów, a także ubrania, biżuterię i wiele innych rzeczy.
Awatar użytkownika
roxanka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: roxanka » 27 paź 2019, 22:58

Na pewno tu jeszcze zajrzę. Bardzo przydatne informacje z Waszej strony.

Wróć do „Off Topic”