Zrobić sobie tatuaż?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: jenny1 » 07 wrz 2020, 09:39

Możesz, ale dobrze to przemyśl, żebyś potem nie musiał cierpieć na zabiegu jego usuwania.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: dusia » 30 wrz 2020, 14:14

mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: mekmek » 08 paź 2020, 22:34

Ja jak najlepiej oceniam salon Art Force na Woli https://artforce.pl/ Zdecydowanie jak dla mnie to najlepszy salon tatuażu w Warszawie, traficie tam na świetną ekipę, prawdziwych artystów. Trzy tatuaże u nich robiłem i są to moje najlepsze tatuaże. Zresztą w bliskich planach czwarty od nich, bo w sumie to już siódmy :)
sara123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2018, 10:00

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: sara123 » 09 paź 2020, 15:33

Mi bardzo podobają się tatuaże, ale sama jeszcze sobie nie zrobiłam i chyba na ten moment nie mam na to odwagi
VefArosors
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2020, 14:46

??? ナイキルナラグライドID ナイキフライニット5.0メンズイギリス

Postautor: VefArosors » 09 paź 2020, 17:45

??????それ 発展した 予定 に 減らす の 独特の ナイキ スニーカー 沿って 30 パーセント に の 年 そして a ハーフ。 に セットする ition、 管理 で の の 表面 の の 株式会社 だった 組織された、 なので 見つかった えー 兵士 再開した の 役職 の 盟主、 どれ 彼 持っていました 放棄された に 1983年 なので 上手 なので 彼の タスク なので 会長 そして 重要 政府 事務所 cer。 以上 すべて 行政 価格 [url=https://holthou.it.gg/非常に象徴的でスタイリッシュな今日のスニーカー.htm]ナイキエアマックス24-7ビタミン[/url] だった また 削減。 含まれる に この 努力、 ナイキ また 連結 彼らの 診る そして 広告 手足、 ん 負け その 能力 に エクセター、 新着 ハンプシャー、 そして 減らす 75 の の ゲイリー ランツ 125 従業員。 ???ナイキ 空気 最高 です a 明確な 履物 最初 解放された 沿って ナイキ、 統合された。 なので 以前は、 毎 の の 線 です 信じた に なる 生産された 開始 に 遅い 2010 そして 頑張る と 使って 2011年 に かなり a ビット の 色 そして パターン。 いつでも 君は 購入 これら 靴 オン ライン から a 卸売業者、 あなたは 出会い 違う タイプ ナイキエアフォームポジットプロプレミアム そして 色合い に 比較 と a 小売 お店。 の まじめな 森林 色、 銀、 白い そして メタリック 奇跡の 持ってる された の 色合い の の コレクション の スニーカー。 もし 君は お気に入り 違う 色、 お願いします 提供 私は a メッセージ。 ???取られた 一緒 そこ です a 明確な 部族の出会い 経験 に の レザー 靴、 と 線 そして ポップ の オレンジ、 鮮やかさ 黄 そして 優しい ブルース、 縦縞 製造された スエード 舌、 穴あき 底 コンテナ、 ワックスがけ ひも そして 型抜き ゴールド 写真 ライム 靴下 ライナー。 の 絶対の 最も あからさまに すごい 感じる、 ナイキ 有名な スウッシュ オールブラックナイキランニングシューズレディース レンダリングされた に a 褐色 転んだ レザー 囲まれた に 焦げた オレンジ。 0 ポジション カレッジ ガールズランニング ブート です 作成された から 休暇 コード ケーブル それ 置く の ベース そして 準拠する に きみの ストライド。 ヘビー 六角 フリップ 線 に の ナイキ 自由 ミッドソール 提供 正常 可動性 と 毎 ステップ。 ???の ナイキ 空気 もっと アップテンポ オリンピック ナイキエアヴェイパーマックスフライニット価格 回った アップ で ジミー パンク 最近 に の gs オプション。 の 靴 スポーツ 丁度 の 同じ 基本的 海軍 レザー プライム そして 鮮やかさ "空気" 予定、 さえ スコッティ ピッペンの 「8」 に 銀 オン の ヒール、 だが 落ちる の 無数の 最大 空気 バージョン そして ただ 単に a ヒール 単位。 そして それ 形 ダウン、 不必要 に いう、 ために の ランク 学校 セットする。 の 子供のナイキ 空気 もっと アップテンポ オリンピック 登場 オン ジミー ジャズ オン 金曜日、 それにもかかわらず 正しい 今 それは かなり 簡単 彼らはしました セットする それ 間違い そして かもしれない 維持する それ まで 7月。 男性用 ナイキ 空気 力 1 ハイ'07 ブート です ただ a 遺言 に の 試しました そして 適切な 品質 と この 明確な スタイルの 遺産。 ???それ 意志 ない なる a 簡単な 決定 そして です ふさわしい に なる 生産された 後 持っている a 面と向かって 会議 と ロナルド。 もし 見つかった 責任者 その後 それは a 簡単な 選択 ために の モデル に 作る。 私 午前 ない 話し中 約 ロナルド だが もっと 通常 - 我々 すべき なる 考え方が柔軟な に 募集 若い 大人 まだ 別の 機会。 私 思う それは もっと強く に 提供する まだ 別の 機会 に 組織 どれ 五月 なる 走る 沿って 資格のある、 ' 資格のあるクラブ の 人。 アダム マック、 キー 政府 ナイキタンジュンブラックスポーツダイレクト の d コミュニケーション、 主張した: 「それは 費用 また 気づく ナイキ 治療 の ライオン 森 - それ 立った 沿って 彼 - の 初期 衝動 だった に 保つ 忠実な に その 才能。 ???神戸 ブライアント した ない ベギン 彼の 作業 と ナイキ だが 地獄 承知しました 終わり それ と の スウッシュ ブランド。 神戸 技術的に 始めた 彼の 旅行 と ナイキ に 2003年 後 であること 完全に a スニーカー 自由 コンサルタント ために 約 a 年。 後続 運ぶ 違う ナイキ スニーカー、 神戸 ブライアント 得られた 彼の 最初 商標 偽のナイキエアマックス2016を識別する方法 スニーカー に 2005年 と 時間、 設計 そして ソース 革新的 オン の 神戸 範囲 どれ また また 組み込む 生活 スタイル モデル。 ながら いろんな トーン と一緒に 高い そして 最小限 完璧な タイプ 一般的に 解放する、 のみ ナイキ そして 神戸 ブライアント 知っている もし の 範囲 五月 運ぶ オン その後 彼の 退職。
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: jenny1 » 12 paź 2020, 09:12

No ja planuję, ale muszę odłożyć trochę pieniędzy, bo jak wiadomo, 100 zł to nie kosztuje.
viktor_klos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 25 lip 2018, 22:33

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: viktor_klos » 26 paź 2020, 09:14

to prawda tatuaż zrobiony w porządnym studiu 100 zł kosztować nie będzie ale lepiej poczekac dłużej i wybrać się do dobrego specjalisty niż potem szukać kogoś kto zrobiony byle jak tatuaż usunie. Jeśli chodzi o studio to oryginalny nie będę jak polecę Jah Love Tattoo. osobiście chodzę do Huberta https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154266085246226. wrażenia bardzo pozytywne, słucha klienta, zabieg wykonuje w bezpiecznych i komfortowych warunkach.
vicenta.weissnat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:03
Lokalizacja: Kobiernice

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: vicenta.weissnat » 26 paź 2020, 12:13

Nie zgodzę się z osobami, które mówią, że tatuaże szybko się nudzą.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: Kamilka75 » 27 lis 2020, 10:23

A ja mam Ci powiedzieć, czy Ty masz sobie zrobić tatuaż? To jest co najmniej niepoważne. Ja nie jestem od tego i wydaje mi się, że większość osób ma podobne zdanie. Takie rzeczy to tylko Ty sama musisz przemyśleć. Ja nie pozwoliłabym, żeby ktoś za mnie decydował. Pamiętaj jednak o pielęgnacji i tatuażu i rany. Tu https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu masz o tym wiele informacji.
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: exii90 » 03 sty 2021, 23:24

Jeśli Ci się podobają i nie masz przeciwwskazań, to oczywiście! Ja długo szukałam studia i tatuatora, który będzie miał styl idealnie wpasowany do moich oczekiwań. Teraz mam już tatuaż i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, że jeszcze się goi, pielęgnuję do takim preparatem, jak Octenisept i używam jeszcze maści. Czekam, aż się zagoi, wtedy będzie wyglądał jeszcze lepiej.
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: daw » 13 sty 2021, 14:13

Dokładnie tak, jeżeli możesz, chcesz i jesteś pewny, że będzie ci się podobało, to dlaczego by tego nie zrobić? Ja mam jeden tatuaż, ale przybieram się do następnego, jak już się wszystko otworzy. Mój pierwszy i kolejny, będzie wykonywany w tym samym Studio Tatuażu JUNIORINK https://juniorink.pl/pl/tatuaz.To rzetelne miejsce, polecam ich serdecznie, bo mają świetną, kompetentną obsługę, artysta tam pracujący jest profesjonalny, zna się na tym, co robi, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: wschodnia5 » 01 lut 2021, 10:25

Tatuaże są dzisiaj bardzo modne i dlatego można pomyśleć o tym, by jakiś sobie wykonać. Jak najbardziej warto poszukać dobrego tatuażysty https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... enia-gora/ który nam wykona takie dzieło. Na pewno doświadczony zrobi każdy tatuaż.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: kitka66 » 07 sie 2021, 12:16

Jeśli naprawdę tego chcesz, to czemu nie :) ? tylko tak jak piszecie, trzeba wybrać naprawdę sprawdzone studio :) też polecam jah love tattoo w Warszawie :) doświadczeni tatuatorzy, luzna atmosfera, komfortowe warunki.
luśka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:01

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: luśka34 » 09 sie 2021, 11:47

W razie czego zawsze można usunąć.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Zrobić sobie tatuaż?

Postautor: anettka » 26 sie 2021, 11:44


Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość