Sklep internetowy dla dzieci

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Tamburyn92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2017, 16:37

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Tamburyn92 » 22 gru 2017, 16:39

w galeriach handlowych są sklepy z zabawkami ;)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: dusia » 26 sty 2018, 17:57

My kupujemy wszędzie po trochu a jeśli chodzi o sklepy internetowe to zaglądamy głównie do 5.10.15 bo mają duży wybór i dobre ceny. Na obecnych jeszcze promocjach udało mi się upolować kilka perełek - kurtkę zimową za niecałe 80 zł, spodnie po 30 zł za parę i kilka bluzek z długim rękawem, każda maks za 20 zł.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: jjusti18 » 30 sty 2018, 16:24

Hejka a kupował ktoś z Was w sklepie Walkkings? Znalazłam tam śliczne pierwsze buty dla dziecka. Nie chce kupować w ciemno, dlatego chciałabym poznać waszą opinię o tym sklepie, bo słyszałam o nich naprawdę pozytywne opinie i jestem ciekawa czy to prawda? Ponoć mają buty najwyższej klasy, które idealnie sprawdzają się w praktyce. Wybierając je dziecko swobodnie może uczyć się chodzenia.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Ola78 » 01 lut 2018, 09:30

Ja ostatnio jak szukałam fajnych ciuszek dla mojego niemowlaczka trafiłam na sklep Kochany Urwis https://kochanyurwis.pl/niemowle i powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę. Ubranka mają śliczne, jakość super i ceny też bardzo przystępne. Już poluje na kilka kolejnych rzeczy i po wypłacie składam zamówienie :)
klocuch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2018, 14:36

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: klocuch » 02 lut 2018, 13:38

Z biegiem lat coraz chętniej kupuję artykuły tego typu za pośrednictwem sieci. Tym bardziej, że kupując lego star wars gwiezdny niszczyciel na urodziny dla siostrzeńca nie tylko otrzymałem solidny produkt w przystępnej cenie. Jestem zmuszony przyznać, że bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł właśnie ten sklep poprzez wysoki poziom obsługi klienta na każdym etapie realizowania zamówienia.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Ela78 » 08 lut 2018, 09:03

Ja wczoraj znalazłam fajny sklep gdzie można kupić wszystko dla dzieci. Np. spodobało mi się krzeselko oribel do karmienia dziecka. Sama zastanawiam się czy już nie kupić, a na pewno później się przyda. Czy ktoś ma takie krzesełko ? Jak się sprawdza u was ? Bo nie wiem czy te a może inne poszukać.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: rybka » 15 lut 2018, 22:12

Większość rzeczy wolę kupować w internecie gdyż wówczas mogę ze spokojem obejrzeć produkt, trochę o nim poczytać. W sklepach stacjonarnych brakuje mi czasami dobrego sprzedawcy, który wytłumaczy i doradzi. Właśnie przeglądając internet natknęłam się na fajne urządzenie Smart Kid Belt, które rozwiązało mój problem z przenoszeniem fotelika samochodowego z auta do auta lub pozostawianie go w przedszkolu w przypadku gdy dziecko odbierał mąż. Nie stać nas było na drugi fotelik, a to urządzenie ma dobrą cenę jest niewielkich rozmiarów i mieści się w worku naszego przedszkolaka. Nie zajmuje zbytniego miejsca i łatwo się je instaluje w aucie. Dziecko podczas jazdy jest w pełni bezpieczne, a potwierdzają to atesty urządzenia i crash testy.
Malejska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 paź 2017, 10:09

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Malejska » 26 lut 2018, 10:54

Ja uwielbiam sklep ze sprzętem sportowym dla dzieci. Ostatnio kupiłam na nim rower dla syna, a teraz przymierzam się do zakupu kasku k2 https://www.projektjunior.pl/kaski/kaski-k2/. Mają świetne ceny i szeroki wybór.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Mateo 77 » 01 mar 2018, 00:07

Nie ma co się przejmować, dzisiaj zakupy internetowe są bardzo bezpieczne i opłacalne. Odkąd ja zdecydowałem się na ten ruch, to teraz już zawsze kupuję online. Biorąc pod uwagę fakt, że przesyłki kurierskie kraków można zamówić w najniższej cenie przez portal Furgonetka.pl, zakupy internetowe stają się jeszcze bardziej przyjemne :)
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: poziomka » 01 mar 2018, 18:51

w internecie jest teraz sporo sklepów i warto tam zamawiać niektóre rzeczy. Ja sama na http://materacyk.pl/produkt/materac-sen ... odel-ms11/ zamówiłam sobie materacyk Sensitive dla maluszka :) w lepszej cenie niż stacjonarnie
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Ela78 » 08 mar 2018, 15:41

Ja ostatnio szukam w sklepach fotelika do samochodu dla 5-latki. Mam obecnie stary po mojej starszej córce. I czas już wymienić na nowy, bezpieczniejszy i wygodny. Wiem że wybór jest duży, ale jak przeglądałam oferty to przerosło mnie to trochę. Bo nie wiem teraz na który się zdecydować, a najbardziej wpadł mi w oko ten fotelik https://e-foteliki.pl/cybex-solution-m-fix.html i zastanawiam się czy dokonam własciwego wyboru.
krzyswlkp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:21

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: krzyswlkp » 15 mar 2018, 15:24

Jeśli chodzi o akcesoria samochodowe, to wybrałęm firmę Moto-Obroty.pl . Produktów jest cała masa, począwsszy od fotelików dla dzieci, po różne akceoria do auta np. uchwyty do telefonu.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Kubalek3 » 20 mar 2018, 10:10

A widzieliście już JUST ART - http://just-art24.pl, naprawdę świetne rzeczy, maskotki, poduszki, kocyki i ceny też są spoko :D Teraz to jeden z moich ulubionych sklepów, w którym kupuję rzeczy dla mojej Julki.
Majkel90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:44

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: Majkel90 » 06 cze 2018, 10:17

Jeśli chodzi o sklepy z akcesoriami dla dzieci to moim zdaniem fajnym miejscem jest https://belle-petite.pl/ - fajne rzeczy, nie tylko dla najmniejszych dzieci, natomiast same ceny są bardzo ok, a kocyki czy pościele wysokiej jakości (to akurat wypróbowaliśmy nie wiem jak z resztą produktów).
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Sklep internetowy dla dzieci

Postautor: jjusti18 » 15 lip 2018, 09:39

Jeżeli chodzi o mnie to przede wszystkim dla mnie się liczy bezpieczeństwo dziecka. Dlatego jak przykładowo będę kupować teraz wózek czy nosidełko to wybiorę sprawdzone miejsce takie jak sklep-smile.pl. Oferują oni najlepszych producentów wózki, foteliki jak i inne artykuły dla dzieci. U nich wiem, że kupię coś mocnego, wygodnego dla mojego dziecka i co ważne bezpiecznego.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość