Kredyt czy chwilówka?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
karmado20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:21

Kredyt czy chwilówka?

Postautor: karmado20 » 10 mar 2017, 08:11

Jeśli nurtuje Was pytanie jaki kredyt jest lepszy pozabankowy czy szybka chwilówka ? Kiedyś miałam dylemat i widziałam podobne tematy na forum, dlatego mogę wam polecić że najlepszą opcją są kredyty pozabankowe. Rozłożone w ratach. 12-14 miesięcy to idealna opcja ! Korzystając z kredytów na wczasy i kursy bardzo przypadły mi do gustu kredyty które oferuje firma Aasa ! Bardzo rzetelna i sprawdzona firma na rynku w Polsce. Bezproblemowe odroczenia spłaty do 5 tygodni, szybka decyzja o udzieleniu pożyczki na dowód bez BIKu. A może słyszeliście o pożyczce wypłacanej czekiem Giro czyli do odbioru kasy np na poczcie ? Rewelacyjna opcja ! Jeśli chcecie wyjechać na wczasy jak ja, udać się na wymarzone kursy to udajcie się do Aasa po ekspresowy kredyt online bez ukrytych małymi literami kruczków prawnych, tylko rzetelne oferty !
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: Manuela » 10 mar 2017, 09:37

Kredyt. Zdecydowanie kredyt lepszy, bo bezpieczniejszy, choć inna sprawa, ciężej jest go też dostać.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: jenny1 » 20 mar 2017, 08:20

jak już to kredyt w banku bo chwilówki to tylko zaproszenie do kolejnych problemów.
monimm82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2017, 12:15

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: monimm82 » 21 mar 2017, 19:45

Zależy też na jaką sumę chcesz pożyczyć pieniądze i na co je przeznaczyć, ale generalnie to kredyty są znacznie bezpieczniejszą formą pożyczki. Ja polecę Ci firmę https://kredyt123.pl/ gdzie znajdziesz bardzo różne kredyty, które możesz otrzymać prawie równie szybko co chwilówki, niektóre praktycznie natychmiast, niektóre w 15 min. Warunki tam są bardzo bezpieczne i jasne, więc nie ma się czego bać.
Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 19 mar 2016, 13:06

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: Kopiko90 » 23 mar 2017, 17:22

Kredyty są spoko jak sa dobrze przemyślane i rata jest rozsądna, na nasza kieszeń, w przeciwnym wypadku może nas to srogo kosztować. Ostatnio przeglądając internet znalazłem takie informacje https://pl.getbucks.com/blog/czy-mozna- ... sze-z-500/ - podobno 500+ są wliczane w zdolność kredytową ;) ciekawa sprawa, warto o tym wiedzieć.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: monikabert90 » 25 mar 2017, 07:27

Bardzo dobrym rozwiązaniem są też ratalne pożyczki pozabankowe. Jak sama nazwa wskazuje takiej pożyczki nie trzeba spłacać w całości od razu, można to zrobić w dogodnych dla siebie częściach. Spłata takiej pożyczki może sięgać dwóch, a nawet trzech lat. Wiele parabanków ma w swojej ofercie pożyczki na raty, wiec myślę, że warto porównać sobie oferty i wybrać tą najlepszą dla siebie. Na PozyczkaBez.pl jest zamieszczona lista takich właśnie placówek :)
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: DominikaSika » 26 mar 2017, 18:32

Moim zdaniem zdecydowanie lepsza jest chwilówka, ponieważ musimy ją spłacić w miarę szybko, dzięki czemu pozbywamy się problemu. Ja korzystam z usług firmy credy24, ponieważ jest to najlepsza firma udzielająca pożyczek na rynku. Oferują niskie oprocentowanie, a także dowolność wyboru terminu spłaty.
Awatar użytkownika
zieloneoczy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2017, 00:13

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: zieloneoczy » 31 mar 2017, 15:43

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kredyt... Tylko trzeb wybrać dobre źródło. Najlepsze kredyty są moim zdaniem podane tutaj i warto się z tym tematem bliżej zapoznać :)
Awatar użytkownika
biowax0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2017, 19:07

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: biowax0 » 17 kwie 2017, 16:32

Zauważyłem, że pod tym linkiem są też różne fajne porady w tym zakresie :) Według mnie jak najbardziej warto się im przyjrzeć :)
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: berni99 » 18 kwie 2017, 12:23

Moim zdaniem przez zaciągnięciem jakiekolwiek kredytu warto się zorientować gdzie można dostać najlepszą ofertę. Ja na przykład miałem spory dług bo posiadałem kilka chwilówek. Pomoc znalazłem tu https://kredyt123.pl/konsolidacja-chwilowek. Ogólnie polecam firmę, ma sporo zadowolonych klientów, działają szybko.
marta-wawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 23 gru 2016, 22:02

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: marta-wawa » 18 kwie 2017, 19:22

Jeśli chodzi o duże kwoty, przy zdolności kredytowej to więcej ludzi jednak decyduje się na wzięcie kredytu. Jednakże problem pojawia się gdy gotówka jest potrzebna od razu lub gdy nie ma się zdolności. W przypadku niewielkich pożyczek na niespodziewany wydatek nie jest to problem, bo można ją w niedługim czasie spłacić. Np. teraz zbliża się termin składania PITów i może wypaść niespodziewany podatek, który będzie trzeba szybko zapłacić. Wtedy warto wziąć właśnie szybką pożyczkę: https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/. Gotówkę dostaniecie od ręki i nie będzie opóźnienia w spłacie. A przy kolejnej wypłacie można to szybko spłacić i po problemie.
sarita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:09

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: sarita » 18 kwie 2017, 22:00

Zawsze lepszy jest kredyt. Masz jasno napisane warunki, możesz spokojnie przeczytać umowę i zawsze ci znajdą najlepszą ofertę. Ja na remont mieszkania brałam w http://www.bgzbnpparibas.pl .Wcale nie wyszło mnie drogo.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: szyna » 19 kwie 2017, 09:39

Ja jestem za kredytem , jak już pożyczać to w solidnej instytucji.
Awatar użytkownika
siersciuch99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 15:12

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: siersciuch99 » 19 kwie 2017, 10:58

ja wolę pożyczkę od rodziny czy znajomych niż brać pożyczki;/ to jest dług do końca czasem życia
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Kredyt czy chwilówka?

Postautor: DominikaSika » 26 kwie 2017, 00:36

Pożyczanie od rodziny lub znajomych jest najlepsze, bo oni nie biorą żadnych odsetek i są zazwyczaj bardzo cierpliwi. Jednakże jeśli nie ma możliwości od nich pożyczyć, to pozostaje nam tylko pożyczka, najlepiej taka: https://www.credy24.pl/pozyczki-na-raty/, ponieważ jest ona udzielana na korzystnych warunkach, dzięki czemu odsetki są bardzo niskie :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość