Sprzątanie Gniezno

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
sylwcia120
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2020, 10:59

Sprzątanie Gniezno

Postautor: sylwcia120 » 23 gru 2020, 11:24

Witam. Szukam firmy zajmującej się sprzątanie Gniezno. Korzystaliście z podobnych usług w tym mieście?
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Sprzątanie Gniezno

Postautor: Anulaa21 » 29 sty 2021, 11:30

To nie powinno być już dzisiaj problemem. Ja mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zajrzeli do https://idealnesprzatanie.pl/mycie-okien-warszawa/ i dowiedzieli się, jak porządne firmy sprzątające możecie dzisiaj znaleźć w Polsce. Mnie to w pełni przekonuje, dlatego też uważam, że powinniście już teraz pomyśleć, co konkretnie byłoby dla Was najbardziej satysfakcjonujące w kontekście utrzymania czystości.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Sprzątanie Gniezno

Postautor: Unika » 29 kwie 2021, 15:42

Tak się składa, ze nasza firma szuka rzetelnych usług sprzątających, ponieważ po remoncie kilku hal został naprawdę spory bałagan. Takie sprzątanie hal produkcyjnych to nie jest łatwa praca, dlatego najlepiej aby wykonawca miał spore doświadczenie. Polecono nam usługi Clean Factor i chyba się zdecydujemy. Jednak chciałam się jeszcze zapytać, czy może ktoś z Was korzystał z ich oferty?
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Sprzątanie Gniezno

Postautor: śmieszek » 10 wrz 2021, 09:21

No dobra jak już mowa o sprzątaniu to zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć dobrą i sprawdzoną firmę zajmującą się sprzątanie wrocław Bo ja nie przepadam za sprzątaniem a poza tym nie mam na to czasu. Dlatego też skorzystanie z usług bardzo dobrej firmy sprzątającej to najlepsze dla mnie rozwiązanie. Także od razu skontaktuje się z tą firmą i wybiorę jakiś termin.
mitril
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2020, 10:24

Re: Sprzątanie Gniezno

Postautor: mitril » 30 lis 2021, 11:15

Korzystałam z usług jednej firmy, ale byłam bardzo niezadowolona. Niestety ale nie było posprzątane tak jakbym tego chciała, a jednak takie usługi trochę kosztują. Postanowiłam, że zajmę się tym sama, a właściwie to nagoniłam narzeczonego do pomocy i kupiłam irobota roomba combo, który odkurza i mopuje podłogi całkiem sam ;) Tak więc dwa obowiązki odeszły, a z pomocą narzeczonego bez problemu radzimy sobie, żeby u nas w domu było czyściutko ;)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość