Podłoga parkiet, czy płytki

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Jan23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2021, 15:44

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: Jan23 » 08 lip 2021, 15:54

Zależy jeszcze do jakiego pomieszczenia, ale płyteczki to czyste i eleganckie rozwiązaniem. No i wiadomo dużo trwalsze niż drewno. Dlatego moim zdaniem płytki i gres ja swoje znalazłem tutaj to najlepsze rozwiązanie. Szybko można je wysprzątać no i wiadomo odpowiednia izolacja pod płytką i woda nie przeszkadza. A panele czy parkiet to jednak drewno i trochę wody , dłuższa chwila i podłoga już nie wygląda tak ładnie.
wisniowy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2021, 12:41

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: wisniowy » 29 lip 2021, 12:43

Parkiet pięknie się prezentuje ale ciężko do położyć. Panele podłogowe są spoko tylko trzeba kupić dobrej jakości. Płytki też są zasadne ale jednak nie zawsze wkomponują się we wnętrze.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: mapka » 29 lip 2021, 22:02

Ja stawiam na deskę podłogową. Takie naturalne rozwiązanie jest bardzo przyjemne i ciepłe w dotyku, dzięki czemu nie trzeba go dodatkowo nakrywać dywanami czy chodnikami ;) W Warszawie w dobrej cenie deski podłogowe znajdziecie w składzie SIEKIERKI. Mają też super ceny. Polecam - zanotujcie sobie namiar.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: śmieszek » 03 sie 2021, 11:49

I to jest bardzo dobre pytanie. Ale wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będą płytki. Bo jednak płytki są dużo bardziej praktyczniejsze od pozostałych wersji. Dlatego też ja szukam takich płytek ceramicznych. I na szczęście między innymi tutaj https://www.gresroom.pl/plytki-ceramiczne znalazłam dokładnie takie płytki o jakie mi chodziło. Także na szczęście udało mi się trafić na ofertę tego właśnie sklepu.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: Ela78 » 18 sie 2021, 14:37

Jeżeli nie możecie się zdecydować na jaką podłogę postawić w waszym domu, to polecam wam zajrzeć do firmy sagar. Wiem, ze mają oni świetna ofertę w tym zakresie, co możecie sprawdzić tutaj link. Warto korzystać z usług sprawdzonych firm, które maja w tym doświadczenie, ponieważ wtedy możecie liczyć na wysoką jakość. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: śmieszek » 24 sie 2021, 08:17

Wybrać podłogę w cale tak łatwo nie jest. Bo wiadomo, że z jednej strony zależy nam na takiej trwałej i nowoczesnej podłodze ale w rozsądnej cenie. Dlatego też zaczęłam sprawdzać co aktualnie jest polecana położyć na podłogę. I tak też między innymi znalazłam taką deskę podłogową https://maharajahparquet.com/deski-podlogowe/merbau która wygląda niesamowicie. Jej niepowtarzalny wygląd egzotyczny sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: Kamilka75 » 22 lis 2021, 12:44

Oj, to zależy od koncepcji całego domu. Jeśli na przykład na ścianie będą płytki z cegły rozbiórkowej , to jednak parkiet będzie się o wiele lepiej z tym komponował. No, ale ja nie mam pełnego rozeznania i nie chcę Wam doradzać. Zróbcie tak, jak uważacie. Ogólnie lubię drewno w wykończeniach, więc moja opinia jest nieobiektywna.
monika6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 15 lip 2017, 21:27

Re: Podłoga parkiet, czy płytki

Postautor: monika6 » 08 gru 2021, 11:29

Niezależnie od tego co macie na podłodzie polecam wam do utrzymania czystości Irobota Roomba, ma on dwa wałki do zbierania sierści oraz kurzu, wiec żaden włosek jemu nie umknie.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość