dobry catering dietetyczny w Łodzi

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

dobry catering dietetyczny w Łodzi

Postautor: anettka » 08 wrz 2021, 12:15

witajcie :) moi drodzy chciałabym w najbliższych dniach zamówić catering dietetyczny. Mieszkam w Łodzi i kompletnie nie orientuje się, gdzie szukać fajnej oferty w dobrej cenie ? z góry dzięki za pomoc :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: dobry catering dietetyczny w Łodzi

Postautor: kitka66 » 08 wrz 2021, 12:27

a sprawdzałaś już ofertę firmy VICTORY DIET ? jeśli nie to zerknij, moim zdaniem cenowo wygląda to bardzo przyzwoicie. ja jestem na ich pudełkach od połowy sierpnia i na pewno pociągnę to jeszcze kilka tygodni. nie mam teraz kompletnie czasu na gotowanie a chce zrzucić kilka kg wiec to dla mnie idealne rozwiązanie :)
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: dobry catering dietetyczny w Łodzi

Postautor: opolla » 08 wrz 2021, 12:49

mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: dobry catering dietetyczny w Łodzi

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 12:07

Znacie LIGHT CATERING? Ja co prawda zamawiam co do Warszawy ale widziałam na stronie, że też dostarczają na terenie Łodzi.
Wybierasz kaloryczność, rodzaj diety (np. vege, keto, bez glutenu, bez laktozy etc. - co tam sobie chcesz) i tyle ;) Firma wszystkim się zajmie, codziennie będziesz mieć pudełka pod same drzwi. Dla mnie opcja genialna. Nic musisz gotować, chodzić na zakupy etc. Ja polecam!

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość