Jaki biznes otworzyć?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: monisiaprzylesna » 27 lip 2019, 12:45

Wszystko zależy w czym się czujemy dobrze. Jednak przed rozpoczęciem biznesu, warto zapoznać się z rynkiem oraz konkurencją. Biuro rachunkowe jest dobrym pomysłem, jednak z tego co wiem od koleżanki bywa ciężko. Ponieważ trzeba być cały czas ze zmianami.
VendacienKO
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:34

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: VendacienKO » 27 lip 2019, 14:35

Może firma transportowa?
Loipeld
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2019, 08:25

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Loipeld » 08 paź 2019, 08:26

Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem na biznes w dzisiejszych czasach jest sklep internetowy


__________
Wykrywanie wycieków z rur
Linkachłód87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2019, 11:43

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Linkachłód87 » 09 paź 2019, 11:15

Myślę nad otwarciem kwiaciarni, stąd mam potrzeby na sprzęt przeworządzy kwiaty. Czy są jakieś używane chłodnie w Łodzi? Takie w formie samochodów dostawczych?
Nemesis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:14

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Nemesis » 14 paź 2019, 20:16

Jestem przekonany, że jakiś punkt gastronomiczny będzie dobrym pomysłem. W moim mieście powstało ostatnio dużo nowych i większość nieźle sobie radzi. Najważniejsze, oprócz dobrego jedzenia rzecz jasna, to mieć pomysł na wyposażenie lokalu. Obojętnie czy będzie to pizzeria, kawiarnia, bar, czy cokolwiek innego to zobacz co oferuje Sklep Iguana. To bardzo profesjonalna firma, która zaopatrzy Cię we wszystko co tylko potrzebne, od mebli, przez chłodziarki, po łyżki ;)
maurycy12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:15

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: maurycy12 » 14 paź 2019, 23:28

Może coś związanego z transportem będzie dobrym pomysłem na zarobek i sukces
shes-karo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:31

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: shes-karo » 28 paź 2019, 14:04

Osoba która otwiera biznes, musi być przekonana co do swojego pomysłu. Tak wiec lepiej samemu się dobrze zastanowić nad takim biznesem. Pewność siebie też jest tutaj potrzebna, mogę ze swojej strony polecić tutaj teksty - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: morgo » 29 paź 2019, 06:58

Dużo zależy od kapitału jakim dysponujesz na start. Całkiem dochodowym biznesem mogą być hale stalowe. Konkretnie mam na myśli postawienie hali magazynowej w dogodnej dla firm lokalizacji i jej późniejsze wynajmowanie.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: polina7 » 09 lis 2019, 21:20

Można na przykład pomyśleć o własnej stacji paliw. Jest to szczególnie opłacalne, jeśli mamy nieruchomość w dobrym miejscu. Pomyślcie o takim rozwiązaniu. Biznes szybko się zwraca, a klientów na pewno nie zabraknie. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/ladowarki-ev/ jest namiar na firmę, która buduje takie stacje oraz je wyposaża. Na stronie znajdziecie wiele informacji na ten temat.
Peres88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, 13:20

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Peres88 » 17 lis 2019, 13:59

Może sklep monopolowy?

__________________
dźwigi Lublin
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Roxi » 19 lis 2019, 10:18

Jeśli planujecie otworzyć jakikolwiek biznes to na pewno potrzebny Wam będzie dobry biznesplan. Bez tego raczej ciężko ruszyć. Polecam więc zajrzeć na stronę https://www.gotowebiznesplany.pl/, gdzie znajdziecie duży wybór takich biznesplanów w najróżniejszych branżach. Myślę, że mogą się przydać.
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Greysowa » 14 gru 2019, 08:53

Zastanawialiście się może nad sklepem internetowym? żeby otworzyć taki biznes nie trzeba wcale sporo, nie mówię, że jest to łatwe, ale praktycznie każdy będzie w stanie zacząć sprzedawać dowolne produkty w sieci. Ja powoli wdrażam się w temat, zaczynam powoli dogrywać każdy detal. Znalazłam już na stronie https://sklep.grala.com.pl/eko-bio/work ... zne-ld-pe/ spory wybór opakowań foliowych, reklamówek, woreczków. Prowadząc taki biznes na pewno wam też się to przyda.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Syriusz » 08 sty 2020, 14:16

W zasadzie sporo osób inwestuje w firmy związane z motoryzacją, więc może warto pomyśleć i zainteresować się tym nieco. Sam czytałem na blogu https://autobajka.wordpress.com/ różne informacje na ten temat i sam zaczynam się do tego przekonywać. ;)
Joanna80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 15 lis 2019, 21:16

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Joanna80 » 11 sty 2020, 16:39

Jaki biznes otworzyc to pytanie dosc indywidualne, w duzej mierze zalezace od tego gdzie sie znajdujemy. W roznych rejonach naszego kraju bedzie popyt na roznego rodzaju uslugi. Trzeba rozsadnie wybrac i najlepiej nie "na oko" tylko sugerujac sie danymi jakiejs agencji badajacej rynek. To nie beda jakies ogromne koszta, a dadza lepszy poglad na to co ma najwiekszy potencjal. Z tego co slyszalam to jest popyt praktycznie wszedzie na zlecenia z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich typu - www.jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/ Najlepsze jest to, ze nie musimy na starcie wykladac calej kwoty bo mozna sobie taki sprzet wypozyczyc.
Nemesis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:14

Re: Jaki biznes otworzyć?

Postautor: Nemesis » 14 sty 2020, 13:23

Najważniejsze moim zdaniem to wstrzelić się w lukę w swoim regionie, bo w każdym województwie czy miejscowości mogą być inne zapotrzebowania. Mój znajomy niedawno otworzył firmę stolarską, która zajmuje się produkcją mebli, głównie stołów i świetnie sobie radzi. Jeśli również myślicie o czymś takim i szukacie takich urządzeń jak piły, frezarki, prasy stolarskie, grubościówki i inne, to sprawdźcie ofertę firmy Maszyny Stolarskie, a wszystko to używane, w dobrym stanie, więc też w dużo lepszych cenach niż nowe.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość