oprogramowanie biznesowe

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: zaton » 05 lut 2021, 07:17

Ta sama sytuacja - wystarczył Berberis do odmiany sytuacji i nagle wszystko zaczęło wyglądać tak, jak powinno. Docelowo wszystko zrealizowaliśmy zgodnie z planem, musieliśmy jedynie to przemyśleć. Każdy element został dopasowany jak należy. Wszystko trwało, ale cele zostały w 100 proc. zrealizowane.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: rossi » 10 lut 2021, 10:09

Na pewno i chmura prywatna dużo może wnieść korzyści. Chociażby dzięki niej można łatwiej i efektywniej zarządzać danymi, a także przechowywać je w bezpieczny sposób. A to jest bardzo ważne, bo nieraz się zdarza że giną jakieś dokumenty czy się usuwają przez przypadek. Zawsze ma się tą kopię.
consu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2021, 15:22

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: consu » 16 lut 2021, 15:41

Hej, kojarzy ktoś z was firmę która profesjonalnie niszczy dokumenty? Mam mnóstwo wrażliwych danych których muszę się pozbyć i nie wiem komu to zlecić. Na https://www.dodaj-strone.com.pl/hsm-recycling-niszczenie-dokumentow-s-62790.html widziałem dość ciekawą opcję, może warto będzie z niej skorzystać? Z góry dzięki za pomoc i porady w tym zakresie
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: huteran » 10 maja 2021, 07:51

Wszystko zależy od rodzaju biznesu, jeśli zajmujesz się sprzedażą towarów (czy to B2B, czy B2C) to potrzebujesz oprogramowania do zarządzania magazynem. Zerknij na faktury .pl - jest prosty w obsłudze i ma wszystko czego potrzeba do zarządzania magazynem.
Reniks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2019, 09:08

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: Reniks » 24 maja 2021, 12:48

do fakturowania warto przetestować różne narzędzia proste i do wystawiania faktur z magazynem, które będzie najlepsze, warto przeczytać porównanie Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel od Mega-Tech . com . pl
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: lotta » 24 maja 2021, 17:46

Myślę, że każdy biznes powinien mieć przynajmniej dwa systemy: fakturowy i CRM do zarządzania relacjami z klientami. Oczywiście w zależności od specyfiki biznesu wszystko do jest główną działalnością powinno być poddane cyfryzacji.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: Ela78 » 05 sie 2021, 12:22

Powiem wam, że ja ostatnio zdecydowałam się podjąć współpracę z firmą https://www.netcomplex.pl/. Spodobały mi się ich propozycje w zakresie programów antyspamowych i szyfrujących. Myślę, że w każdej firmie powinien być taki zestaw na start. Bez tego, cokolwiek byśmy nie robili, jesteśmy narażeni na ataki hackerskie. Warto wiedzieć o tym na przyszłość.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: zaton » 27 wrz 2021, 07:15

Berberis powinna wam dać diametralną zmianę w dobrym kierunku.
Tutaj nie jest potrzebna żadna cudowna metoda, tylko podstawowe kroki.
Szybko zauważycie zdecydowaną zmianę na plus, powinno być dużo lepiej i tego się trzymajcie.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: oprogramowanie biznesowe

Postautor: zaton » 15 paź 2021, 07:24

Berberis zrobi dużą różnicę, da fajną zmianę i powinien spowodować, że wszystko zacznie wyglądać lepiej.
Nie spodziewajcie się cudów z dnia na dzień, na to jest potrzebny czas, ale docelowo zrobicie coś dużego.
Solidny system jest w stanie dać naprawdę wiele.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość