Deweloper

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
_Justyna_55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 11:19

Re: Deweloper

Postautor: _Justyna_55 » 27 sty 2021, 08:47

Cześć wszystkim :) ja od jakiegoś czasu z mężem poszukuję mieszkania bądź szeregówki w Warszawie. Znajomi jakiś czas temu kupili mieszkanie od https://cichadolina.pl/. Dom zrobiony z materiałów bardzo dobrej jakości, do tej pory nie mieli żadnych usterek. Ten sam deweloper buduje teraz nową inwestycje na Wilanowie, poważnie zastanawiamy się nad kupnem. Co myślicie o mieszkaniu na obrzeżach Warszawy?
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Deweloper

Postautor: kamai » 17 mar 2021, 10:58

Ja też jestem zauroczona stolicą ale stawiam na Mokotów, czyli dzielnicę bliżej centrum. Szukałam niedużego, kameralnego osiedla, w atrakcyjnej lokalizacji, aż trafiłam na osiedle Bartycka 49 Apartamenty, gdzie będą fajne ustawne i przestronne mieszkania
AgaGaba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:53

Re: Deweloper

Postautor: AgaGaba » 18 mar 2021, 16:21

Zależy gdzie dokładnie w Trójmieście?
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: Deweloper

Postautor: budynia » 16 cze 2021, 16:28

z obserwacji moich wynika, że dużo znajomych wybiera jednak podwarszawskie miejscowości, sama pracuję w domu online, tylko raz na jakiś czas musze się pojawić w biurze, podoba mi sie Ożarów Mazowiecki, jest blisko Warszawy, można łatwo dojechac, ta inwestycja wygląda ciekaweie homepremium. pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ już nie zostało dużo mieszkań
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Deweloper

Postautor: Kamilka75 » 20 cze 2021, 13:23

W sumie to deweloper to jedna sprawa, ale wykonawca całego budynku również jest ważny. Dlatego coś dla Was mam. Wydaje mi się, że Inwestycje Pekabex powinniście sprawdzić, szukając odpowiedniego miejsca dla siebie. Każdy w sumie może coś innego zaproponować, ale ja mówię o tym. To jest placówka w pełni odpowiedzialna, również przez wiele osób znana i polecana.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Deweloper

Postautor: babydajna » 08 wrz 2021, 13:21

Investment Wiśniewscy polecam. Budują pod Warszawą, w Ząbkach, Wołominie. Generalnie budownictwo pierwsza klasa, nie ma robienia po taniości, a ceny bardzo konkurencyjne jak na ten rejon.
nafertiti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2021, 09:59

Re: Deweloper

Postautor: nafertiti » 24 wrz 2021, 10:47

Jeśli szukacie czegoś blisko Warszawy to Home Premium na w sprzedaży nowe osiedle na Korfantego w Ożarowie Mazowieckim. Osiedle ma być kameralne i mieć dużo zieleni oraz miejsc do rekreacji dla mieszkańców, będzie można sobie nawet grilla zrobić z sąsiadami :)

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość