Spodnie typu rurki

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Sukienkowa123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:00

Re: Spodnie typu rurki

Postautor: Sukienkowa123 » 20 wrz 2019, 13:16

Ja preferuję beżowe spodnie damskie z materiału - są o wiele bardziej wygodne :) i elegantsze, a pracuje w takiej firmie, w której obowiązuje dress code :) spodnie kupiłam w sklepie: https://stylekingbutik.com/produkt/spod ... icola-bez/ :) w fajnej promce :)
Awatar użytkownika
raymundo49
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2020, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spodnie typu rurki

Postautor: raymundo49 » 08 sty 2020, 13:52

Do rurek można dobrać wiele fajnych bluzek.
Jollka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2021, 09:49

Re: Spodnie typu rurki

Postautor: Jollka » 03 wrz 2021, 10:59

u mnie to tylko rurki wchodzą w gre, w szerokich czuję się okropnie, ale u innych mi się podobają ;)
martagicik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2021, 16:46

Re: Spodnie typu rurki

Postautor: martagicik » 08 wrz 2021, 17:04

Pare kilo temu nosiłam bardzo obcisłe spodnie typu rurki. Kupowałam je w stradivariusie. Obecnie moja figura zmieniła się i miałam problem z dopasowaniem kroju spodni. Byłam w wielu sklepach ale dopiero w Cross jeans kupiłam to czego szukałam. Ekspedientka była bardzo pomocna. Zaproponowała mi spodnie slim z wysokim stanem. I to był strzał w dziesiątkę. Nie opinają tak ciała, że widać każdą fałdkę i maskuje wystający brzuszek. I tu masz odpowiedź na pytanie czy każdy może nosić rurki.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość