Jaka sukienka na wesele?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 23 paź 2020, 08:00

Proszę tutaj - https://www.merg.pl/product-pol-133797- ... -WZOR.html
Ta w nieco innych klimatach, ale też zdecydowanej większości powinna podpasować. Przede wszystkim - jest mega wygodna.
Jej niczego nie brakuje, wygląda estetycznie, jest lekka, uniwersalny styl.
Czego tutaj chcieć więcej?
Veka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2017, 15:25

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Veka » 24 sty 2021, 19:59

Moim zdaniem wiele zależy od gustu, wieku, figury. Jak wiadomo nie każdy będzie dobrze wyglądać w tym samym więc trzeba szukać. Jedno jest pewne, jest to taka uroczystość, że trzeba wyglądać elegancko. Takie właśnie sukienki znajdziesz na przykład na modbis.pl . Wybór mają tak duży, że nie wierzę że nie znajdziesz czegoś na taką okazję. Mnie jakiś czas temu udało się u nich kupić śliczną sukienkę na specjalną okazję w naprawdę promocyjnej cenie.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 11 lut 2021, 08:02

Przykłady - https://www.merg.pl/pol_m_Odziez_Sukien ... stseller=y
Zdecydowanie polecam - można kupić tanio naprawdę ładną sukienkę. Wiadomo, że każdej może odpowiadać całkiem innym styl, ale najważniejsze jest po prostu ich rozsądne dopasowanie i tego się pilnujcie.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: polaola » 15 lut 2021, 19:29

Nie jestem pewna, bo każda figura w czymś innym czuje sie dobrze, ale mała czarna pasuje do wszystkiego. Mam takie wrażenie, więc w razie czego, możecie od tego zacząć. Ja jeszcze bym powiedziała, że warto spojrzeć, czy fotograf ślubny dobrze jest na wesele dobrany. Na pewno odpowiedni fachowiec zrobi i parze młodej i gościom zdjęcia z cyklu "wow".
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 23 lut 2021, 08:00

Myślę, że jest spoko - https://www.fantbi.pl Plisowana-sukienka-z-dekoltem-i-dlugim-rekawkiem-BRZOSKWINIA.html Bardzo estetyczny kolor, wielu powinien się podobać. Moim zdaniem niczego jej nie brakuje, ale to też kwestia taka, jakie kto ma oczekiwania. Jak to widzicie? Moim zdaniem ona ma w sobie to coś.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 12 mar 2021, 08:01

Sklep Polecam - tam szukajcie, bo też tak najłatwiej znajdziecie coś, na czym wam zależy.
Kwestia taka, czego dokładnie szukacie, co jest wam potrzebne, ale w sieci zawsze jest zdecydowanie łatwiej niż stacjonarnie - tutaj chyba akurat niczego wielkiego nie odkryłam, prawda?
Jollka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2021, 09:49

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Jollka » 03 wrz 2021, 09:54

poza białym i czarnym, to każdy kolor jest dopuszczalny ;)

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość