Jaka sukienka na wesele?

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
shoppinglover
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:03

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: shoppinglover » 05 lip 2019, 17:55

Cześć, jak myślicie, czy suknie wieczorowe długie to dobra kreacja na wesele latem? Jeśli chodzi o kwestię strojności, to wiem, że to idealna okazja do tego, żeby założyć taką sukienkę, jednak zastanawiam się jak z temperaturami... Macie jakieś doświadczenia? :)
ewelina.wietnamska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2019, 13:16

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: ewelina.wietnamska » 10 lip 2019, 13:21

paulina27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:00

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: paulina27 » 31 lip 2019, 14:24

Hej :)
Spotkałam się z wieloma opiniami, że nie wypada założyć czarnej sukienki na wesele, jednak według mnie czarna sukienka z zamkiem z tyłu to idealny wybór na dosłownie każdą okazję. Możemy połączyć ją z ciekawymi, kolorowymi dodatkami, dzięki którym stylizacja nie będzie taka nudna :) Uważam, że nie ma sensu kupować sukienki specjalnie na wesele, bo później będzie zalegać nam w szafie, a klasyczną czarną sukienkę wykorzystamy na wiele okazji :)
Majka432
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2019, 22:12

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Majka432 » 07 sie 2019, 22:34

Moim zdaniem czarna sukienka zawsze jest na topie, niezależnie od tego, co mówią inni. Kolor, jak kolor, poza tym bardzo mi się podoba:)
Zastanawiam się nad zakupem takiej: Obrazek
wawr0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:39

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: wawr0 » 19 sie 2019, 10:49

Mi bardzo podobają się długie sukienki. Idę we wrześniu na wesele i liczę, że znajdę taką :)
Modna_asia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: Modna_asia » 20 sie 2019, 13:27

Zwiewna czerwona długa sukienka to moje marzenie! Długo szukałam takiej kreacji na wesele, ale ostatecznie udało mi się znaleźć piękną sukienkę jaką zawsze chciałam mieć:)
modnapani
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:20

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: modnapani » 25 sie 2019, 18:24

Zastanawiam się czy mogłabym się ubrać tak na wesele jak Honorata Witańska sukienka Britt w kwiaty, maxi? Co o niej myślicie? Bardzo mi się podoba i chciałabym właśnie sobie taką kupić, tylko zastanawiam się, czy nie jest zbyt mało elegancka jak na taką okazję? :|
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: raegar » 15 paź 2019, 15:24

Nie znam kobiety, która nie kochałaby butów. Ja sama mam w swojej garderobie kilkanaście par. A niedługo przymierzam się do zakupu następnych . Aktualnie na oku mam tę stronę : https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html . Koleżanka też ma botki z tego sklepu i jest bardzo zadowolona. Są bardzo wygodne i eleganckie, a do tego pasują do każdej stylizacji. Mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzą.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: jenny1 » 22 paź 2019, 09:09

Moda weselna ciągle się zmienia i czasem ciężko nadążyć za najnowszymi trendami. Generalnie, musisz pamiętać o tym w czym będziesz czuła się najlepiej i jaki typ sukienki, najlepiej pasuje do Twojej figury. Nie przejmuj się żadnymi konwenansami, najważniejsze to żebyś nie poszła na wesele z gołym brzuchem i wypadającym biustem bo to jest nie smaczne. Jednak, jeśli lubisz np. styl sportowy to możesz wybrać na ta okazję stylowa sukienkę sportową, która może również świetnie współgrać z eleganckimi dodatkami. Atrakcyjne oferty z sukienkami sportowymi możesz obejrzeć na stronie ceneo.pl/Sukienki/Rodzaj:Sportowe.htm. Znajdziesz tam wiele różnorodnych ofert na tego typu sukienki i z łatwością wybierzesz tą, która będzie spełniać twoje oczekiwania.
Awatar użytkownika
hansen.brycen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2019, 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: hansen.brycen » 29 paź 2019, 13:08

W tym roku na pewno planuje wybrać czarną koktajlową suknię.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 14 maja 2020, 08:07

Uniwersalna i na różne okazje. Kolor atrakcyjny, nie rzuca się w oczy. Tak naprawdę w przypadku tej sukienki kompletnie nie ma się o co czepiać.
Więcej fotek jest tutaj - https://www.merg.pl/product-pol-112664- ... LKOWA.html Ale wiadomo - bez odpowiedniej figury do niej nie podchodź. Po prostu - nie uzyskasz aż takiego efektu.

Obrazek
Awatar użytkownika
bonny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 07 maja 2020, 14:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: bonny » 20 maja 2020, 13:37

ta zielona wyżej jest na prawdę śliczna. nosiłabym :D
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: quadrat » 02 cze 2020, 15:24

Mnie interesuje raczej samodzielne uszycie sukienki, w tym celu wiem że potrzebne sa dobrej jakości materiały i tak zastanawiam się nad nimi https://www.qronka.pl Wiem że mają sporo koronkowych materiałów u siebie, a wiadomo kobieta w koronce wygląda przecudnie.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: zaton » 22 cze 2020, 08:08

Jeśli wesele latem, to np. ta https://www.merg.pl/product-pol-93841-F ... Y-ROZ.html
Myślę, że jest bardzo ładna i idealna na klimaty weselne ;-) Lekka, wygodna do tańczenia. Czego tutaj chcieć więcej?

Obrazek
irene01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 30 maja 2020, 15:35

Re: Jaka sukienka na wesele?

Postautor: irene01 » 22 cze 2020, 11:39

Ja kupiłam prześliczną kolorową kreację na www.velpa.pl ;) Sprawdź koniecznie, może akurat coś ci wpadnie w oko.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość