Kurtki na zimę

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Kurtki na zimę

Postautor: monisiaprzylesna » 21 lis 2018, 08:32

Dziewczyny gdzie szukacie kurtek na zimę? Bo obecnie jestem podczas poszukiwań. Obecnie udało mi się znaleźć bardzo śliczne kurtki zimowe na zoio.pl. Jednak poszukuje innych propozycji jakie będę mogła porównać. W szczególności w oko mi wpadła piękna kurta z białym futerkiem <3 ale też jest kilka propozycji, które również przykuły moja uwagę. Ale szukam jeszcze jakiś ciekawych propozycji, które będę w stanie mogła sobie porównać.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Kurtki na zimę

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 09:38

A widzieliście ofertę kurtek zimowych na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki? Jeśli jeszcze nie, to polecam tam zajrzeć, tym bardziej teraz, kiedy trwają bardzo atrakcyjne wyprzedaże :) W końcu mamy styczeń :) Można zdobyć naprawdę piękne perełki w bardzo okazyjnych cenach, polecam ;)
martagicik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2021, 16:46

Re: Kurtki na zimę

Postautor: martagicik » 18 paź 2021, 13:47

Już drugi sezon mam kurtkę z Cross Jeans. Długa, pikowana ze stojącym kołnierzem. Jest w kolorze miodowym. Bardzo lubię tę kurtkę. Zaczęła drugi sezon a wciąż wygląda jak nowa. A często ją noszę. Ogólnie z tego co się orientuję, ta firma ma dobre jakościowo ubrania. W dodatku tworząc nowe modele podążają za trendami. Ich kurtki znajdziesz na różnych stronach , nie tylko na stronie sklepu.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Kurtki na zimę

Postautor: Kamilka75 » 28 paź 2021, 18:43

Ja to tam wiecie, zawsze się jakoś ubiorę, ale jeśli chodzi o maluchy, to mam problem, bo nie do końca wiem, gdzie szukać czegoś dla nich. Co prawda jest smyk dla dzieci i tam zwykle zaglądam, ale chcę poszerzyć horyzonty. Możecie coś podpowiedzieć, poradzić? Chętnie się dowiem, bo to jest jednak dla mnie ważne.
Darka123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 30 lis 2021, 14:02

Re: Kurtki na zimę

Postautor: Darka123 » 30 lis 2021, 14:11

chodzę po galerii i szukam ;p

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość