zakupy w internecie

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
pavetta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:41

Re: zakupy w internecie

Postautor: pavetta » 10 lut 2021, 16:30

Ja własni ekupiłam bieliznę dla siebie, mają bardzo fajne ceny na sklepie :D i do tego są rewelacyjnej jakości od nich te produkty. Do tego są naprawdę skuteczne, bo fajnie wyszczuplają.
Solansz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 19:33

Re: zakupy w internecie

Postautor: Solansz » 11 lut 2021, 19:38

Ja ostatnio odkryłam fajny sklep z odzieżą dla kobiet o różnych rozmiarach. Spodobało mi się, że ubrania są dobrej jakości. Dziś kupiłam kolejną sukienkę. Polecam :D
Melaska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:32

Re: zakupy w internecie

Postautor: Melaska » 18 lut 2021, 08:46

Trzeba tu też znać swoje prawa, powinniście wiedzieć, że można zwrócić towar i to nie tylko w przypadku gdy ten będzie uszkodzony, niezgodny z opisem. Także nie powinno być problemu jeżeli chodzi o zwrot zakupów za granicę, sytuacja będzie wyglądać podobnie, a sklepy powinny mieć przygotowane już gotowe druki do takich sytuacji.
Zuzanno
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 13 maja 2018, 10:11

Re: zakupy w internecie

Postautor: Zuzanno » 18 lut 2021, 10:48

Macie jakiekolwiek wypróbowane pomysły na podarunek dla męża? Stereotypowy facet - uwielbia auta, piłkę nożną oraz odpowiednio podjeść. Może jakiś facet zaproponowałbym jakiś zestaw części lub inny wihajster? Mam zupełną pustkę w głowie, wobec tego będę wdzięczna za każdy pomysł. Jak nic nie znajdę to zostanę przy bieliźnie tu zwykle zamawiam https://ekskluzywna.pl/bielizna-meska
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: zakupy w internecie

Postautor: lotta » 23 lut 2021, 18:33

Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: zakupy w internecie

Postautor: Elunia » 16 mar 2021, 14:59

Ja od dłuższego czasu kupuję prawie wszystko w Internecie (oprócz spożywki). Niedawno szukałam telefonu i również dzięki huawei-mate-40-pro- udało mi się wybrać odpowiedni model i zamówić ze sklepu
Ostatnio zmieniony 08 lip 2021, 15:53 przez Elunia, łącznie zmieniany 1 raz.
karokowalik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:23

Re: zakupy w internecie

Postautor: karokowalik » 22 mar 2021, 13:44

Ja dopiero stopniowo zaczynam kupować ciuchy przez Internet, bo do tej pory jakoś nie miałam zaufania do takich sklepów, głównie jeśli chodzi o jakość ubrań. Ale kilka razy zamówiłam coś online i nawet jestem zadowolona. Kilka rzeczy wprawdzie musiałam oddać, ale z tym na szczęście też nie było problemu, więc można powiedzieć, że powoli się do nich przekonuję :)
martagicik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2021, 16:46

Re: zakupy w internecie

Postautor: martagicik » 01 lip 2021, 12:48

Często robię zakupy w internecie. Jednak takie rzeczy jak staniki czy majtki wolę kupować w sklepach stacjonarnych. Jedyne co kupuję ze sfery bieliźnianej w necie to skarpetki. Ostatnio przy okazji kupna jeansów na cross jeans, kupiłam też trójpak skarpetek. Są bardzo fajne. Przed kostkę i co ważne ściągacz nie jest obciskający.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: zakupy w internecie

Postautor: Ela78 » 11 sie 2021, 13:22

Hej. Powiem wam, że ja bardzo często robię zakupy przez internet. Na razie jedynie po spożywcze zakupy chodzę do normalnych sklepów :) Jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych księgarni internetowych, to od siebie polecam to miejsce https://www.taniaksiazka.pl/szczesliwi- ... 86632.html Można tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych tytułów, ale także i podręczniki szkolne dla dzieci. Sprawdźcie sami :)
Biedroneczka22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:32

Re: zakupy w internecie

Postautor: Biedroneczka22 » 13 sie 2021, 22:22

Teraz w temacie biżuterii tak naprawdę wiele zależy od tego, kto co lubi. Wybór jest tak ogromny, że dosłownie każdy jest w stanie znaleźć to, w czym czuje się najlepiej. Mnie odpowiada biżuteria, którą znalazła na stronie AnKa Biżuteria . To produkty ze srebra a prezentują się rewelacyjnie. Co jakiś czas do nich zaglądam i zawsze znajdę coś fajnego.
Dagmara000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:12

Re: zakupy w internecie

Postautor: Dagmara000 » 02 wrz 2021, 10:21

bieliznę akurat stacjonarnie. Prze internet to buty najczęściej kupuję
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: zakupy w internecie

Postautor: Unika » 07 wrz 2021, 13:02

Ja już teraz nie przebieram i na co jest okazja, a potrzebuję to po prostu to kupuję . Najkorzystniej jest kupować w sklepach, w których jest cashback, tak jak na przykład na portalu net-pocket. Warto się tam zarejestrować i oszczędzać.
martagicik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2021, 16:46

Re: zakupy w internecie

Postautor: martagicik » 08 wrz 2021, 16:53

Raczej nie kupuję bielizny w internecie. Wolę ją zobaczyć na żywo, dotknąć czy ewentualnie przymierzyć. No chyba że do bielizny zaliczymy skarpetki to tak. Ostatnio kupiłam na stronie sklepu Cross Jeans skarpetki- trojpak. Jakiś czas temu poraz pierwszy kupiłam takie skarpety w sklepie stacjonarnym. Ze względu na to, ze są bardzo miłe w dotyku, to jeszcze nie zmieniają swojego rozmiaru po praniu. Dlatego zdecydowałam się kupić je kolejny raz.
Biedroneczka22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:32

Re: zakupy w internecie

Postautor: Biedroneczka22 » 18 wrz 2021, 22:44

Ja natomiast mam niespotykane szczescie do gubienia kolczyków. Moja kolekcja jest pokazna, niestety w wiekszosci sa to pojedyncze okazy ;P Uchowało sie pare kolczyków w komplecie, lecz niestety nikna w tlumie tych pogubionych. W sumie z kazdego wiekszego wyjazdu przywozilam nowa pare, wiec jest tego naprawde sporo. Kolczyki nosze niemalze codziennie, najlepszą kolekcję mam z AnKa Biżuteria. Pierscionków nie nosze praktycznie w ogóle. Branzoletki i łańcuszki okazjonalnie.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość