Czym się kierować przy doborze garnituru

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
marekplicha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2018, 10:55

Re: Czym się kierować przy doborze garnituru

Postautor: marekplicha » 03 gru 2018, 11:01

Mi garnitur pomogła wybrać sprzedawczyni w sklepie, więc najlepiej będzie jeśli pojedziesz do sklepu, a tam z pracowników na pewno ktoś ci pomoże dobrać odpowiedni garnitur.
pysznamandarynka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2019, 15:05

Re: Czym się kierować przy doborze garnituru

Postautor: pysznamandarynka » 17 sty 2019, 15:12

Warto się przede wszystkim zapoznać z tabelą wymiarów danego producenta, bo rozmiar rozmiarowi nierówny ;) Ja osobiście kupowałam garnitur dla syna i mieliśmy niemałe problemy z jego doborem - okazuje się, że rozmiarówka męska jest niedostosowana do młodzieży ;) Ostatniecznie kupiliśmy garnitury młodzieżowe Standar, które miały te rozmiary dostosowane do trochę młodszych klientów i byliśmy bardzo zadowoleni.
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: Czym się kierować przy doborze garnituru

Postautor: pieknyolek » 26 cze 2019, 13:02

Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Czym się kierować przy doborze garnituru

Postautor: Marta89 » 16 gru 2020, 22:36

Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje artykuły kaletnicze. Natomiast najbardziej zależy mi na guziki sklep online. Potrzebuje produkty wysokiej jakości. Czy znacie takie firmy? Ostatnio znalazłam firmę Polimer, czy znacie? http://zphpolimer.pl/pl_guziki,4.html
AniaKaz77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2021, 12:05

Re: Czym się kierować przy doborze garnituru

Postautor: AniaKaz77 » 08 lut 2021, 14:03

Najlepsze garnitury szyte są z wełny włoskiej np. Guabello, Reda czy Lanificio. Jest to zawsze opisane wewnątrz na ozdobnej metce. Takie garnitury ma w ofercie Moda Club - https://modaclubstore.pl/garnitury-meskie

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość