O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
kasiapokora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2018, 15:04

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: kasiapokora » 29 wrz 2020, 20:24

Dla lubiących sport odzież sportowa to doskonały prezent :) Ja na upominek wybrałam spodenki męskie adidas
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: remana » 15 gru 2020, 09:30

Męskie prezenty kompletnie różnią się od damskich. My lubimy ubrania, kosmetyki i perfumy, a mężczyźni coś praktycznego. Najlepiej do samochodu. Ja zastanawiałam się, jaki transmiter FM do auta kupić dla męża. Wiedziałam, że chciał sobie go kupić oglądał kiedyś oferty. Sprawdziłam ranking transmiterów i kupiłam mu. Ciekawe czy mu się spodoba :)
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: raegar » 18 gru 2020, 11:42

Jak mamy zrobić prezent dziecku w wieku szkolnym to warto zobaczyć propozycje tej księgarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/basn-o-wezo ... 89738.html Znajdziecie tu nie tylko tanie podręczniki. Ale duży wybór atlasów, albumów, lektur. Można je dopasować do zainteresowań dziecka i prezent gotowy
piękność
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2020, 09:55

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: piękność » 12 sty 2021, 15:01

Mój mąż marzy, żebyśmy wreszcie wykonali wygłuszanie sufitu podwieszanego :D Ogólnie myślę, że nie ma uniwersalnego prezentu dla mężczyzny i zawsze warto zapytać.
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: budynia » 28 lis 2021, 15:18

mój facet chce dostać trymer do brody, zastanawiam się nad modelem Babyliss X-metal, wygląda designersko, myślę, że bedzie dobrze strzyc. Ten model można używać bezprzewodowo i na długo wystarcza jedno ładowanie.

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość