O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
beton3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:17

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: beton3 » 05 kwie 2019, 12:11

Bardzo dobre pytanie i ciekawe odpowiedzi. Jednak myślę, że każdy mężczyzna lubi co innego i co innego by chciał dostać, więc warto kupować prezent wiedzieć co konkretna osoba lubi oraz z czego będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
PawełMax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2019, 22:15
Lokalizacja: Poznań

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: PawełMax » 07 kwie 2019, 22:18

Jestem prostym facetem :) skrzynka na narzędzia, skarpety, ciuchy sportowe są zawsze OK
Awatar użytkownika
Ignac_
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2019, 09:41
Lokalizacja: Kraków

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Ignac_ » 25 kwie 2019, 09:44

Z racji, że jestem prostym facetem chciałbym nową skrzynkę na narzędzia, albo nowy zegarek, ale to już pod warunkiem, że sam sobie wybiorę.
django
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2019, 10:29

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: django » 29 kwie 2019, 20:38

nie da się tak jednoznacznie powiedzieć jaki prezent zadowoli faceta... Jeden ucieszy się z bluzy Majors, drugi powie że dla niego modne są tylko ubrania Malita, z kolei trzeci że bluzy Rewir są dla niego idealne, a czwarty że nie przywiązuje wagi do ubrań i że ucieszy się z deski BombBoards :mur:
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Paula883 » 30 kwie 2019, 20:07

Na pewno takich prezentów jest dużo. Można kupić porządny zegarek, telefon, skórzany pasek czy perfumy. Ja postanowiłam kupić tym razem coś zabawnego. Kupiłam mu koszulkę i bluzę z kapturem z napisem: Idealny mżą idealnej żony https://centrumkoszulek.pl/145-koszulki-dla-par . Fajne? Bo mnie się mega podoba.
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:59

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: EmmiliaF » 15 maja 2019, 08:14

Pewnie coś praktycznego, wydaje mi się, że faceci lubią takie rzeczy właśnie dostawać. Ja zawsze mojego faceta muszę ubrać, też kupuje mu czasem w prezencie jakieś ubrania, dodatki takie jak paski, zegarki, krawaty. Zobaczcie sobie też co proponuje sklep https://fabrykaskarpet.pl/s/30/skarpetk ... e-w-kropki Znajdziecie tu spory wybór ciekawych skarpetek na prezent takich jak np. skarpetki męskie w kropki
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Greysowa » 15 maja 2019, 15:45

Faceci lubią ciekawe gadżety, więc może i w tym kierunku pójdziecie?:) Ja tak znalazłam na stronie https://www.galante.pl/prezenty-dla-informatyka bardzo ciekawą opcje na prezent dla informatyka, czyli spinki do mankietów tematyczne, związane właśnie z informatyką. Mają tu sporo ciekawych propozycji dopasowanych do różnych grup zawodowych. Znajdziecie tu eleganckie pomysły na prezent takie jak np. zegarki, portfele, krawaty.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Roxi » 17 maja 2019, 12:52

Mój mężczyzna marzy o prezentach eleganckich. Dlatego planuję kupić mu nowe spinki do garnituru. I to nie byle jakie - kilka kompletów bardziej casualowych z różnymi wzorami, a także eleganckie na większe wyjścia. Widziałam ogromny wybór takich spinek na stronie riwia.
Awatar użytkownika
MrGrzegorz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2019, 23:25
Lokalizacja: Kraków

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: MrGrzegorz » 12 cze 2019, 23:29

Nowy samochód :D np Kia Stinger. Jeśli mamy mniejszy budżet to jakiś ciuch sportowy załatwi sprawę.
weronikakus1990
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2019, 07:59

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: weronikakus1990 » 18 wrz 2019, 08:18

Mój prezent zdecydowanie będzie wyjątkowy - rok temu na urodziny mojego męża podarowałam mu kartę podarunkową do SPA dla mężczyzn w Krakowie! https://manspa.pl/ - na początku lekko się zdziwił, ale gdy skorzystał z masażu całego ciała był zachwycony. Wrócił spokojny i rozluźniony i stwierdził, że to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał. Bez dwóch zdań oryginalny podarunek i na pewno z niego jeszcze skorzystam. Przynajmniej coś innego niż perfumy, kosmetyki czy jakieś elektryczne gadżety. :serce: :serce:
Awatar użytkownika
bryce.hickle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2019, 16:18
Lokalizacja: Kraków

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: bryce.hickle » 20 wrz 2019, 16:24

Bony do spa są świetne. Jednak dobrym pomysłem jest markowy zegarek, gadżet do samochodu lub jakiś voucher na coś związanego z dużą adrenalina.
Rozalia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 21:56

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Rozalia » 19 gru 2019, 22:09

Mój chłopak marzy o fajnym smartwatchu i dostanie ode mnie na gwiazdkę :) czytałam trochę w internecie na temat zegarków i smartbandów i zdecydowałam się na firmę Garett tylko jeszcze nie wiem jaki model bo mają dużo fajnych :ok:
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: ewelina8393 » 30 gru 2019, 10:48

Mój mąż na pewno marzy o jakimś fajnym i ciekawym zegarku, więc wydaje mi się, że taka propozycja będzie dla niego idealna. Szukałam długo w różnych sklepach, ale chyba najpiękniejsze męskie zegarki można znaleźć na stronie https://www.timetrend.pl/1295-meskie Zerknijcie, sprawdźcie, poszukajcie, a na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie.
cieslu89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 paź 2019, 11:34

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: cieslu89 » 30 gru 2019, 11:23

Pewnie jakieś gadżety elektroniczne - nowy telefon, tablet, czy smartwatch. :) Fajnym prezentem będzie na pewno iphone, jeśli ktoś lubi sprzęt z jabłkiem ;) Tutaj są różne modele w bardzo dobrych cenach, możesz sobie zobaczyć - https://www.skynet.pl/category/apple-smartfony. Ja nie używam już innych smartfonów :)
Racjonalny Konsument
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:12

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: Racjonalny Konsument » 03 sty 2020, 16:17

Nie ukrywam, że gdybym miał wybrać prezent dla siebie to chciałbym otrzymać bluzy męskie Nike. Uwielbiam produkty tej marki ze względu na styl i komfort użytkowania. :)

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość