Kosmetyki

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Kosmetyki

Postautor: Elunia » 23 paź 2020, 21:36

Cześć jakich kosmetyków używają wasi mężczyźni? Jakie marki polecacie? Mój mąż najczęściej kupuje Hugo Bossa ale myślałam, czy nie zaskoczyć go czymś zupełnie nowym . Znalazłam super oferty kosmetyków do pielęgnacji w drogerii https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-do- ... a-mezczyzn . Czekam również na oferty świąteczne może trafi się jakiś super zestaw w okazyjnej cenie
gideon.price
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2020, 17:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Kosmetyki

Postautor: gideon.price » 10 lis 2020, 17:38

Mężczyźni także powinni dbać o swoją cerę i stosować kosmetyki pielęgnacyjne, które będą nawilżać.
jazlyn64
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2020, 11:20
Lokalizacja: Stopnica

Re: Kosmetyki

Postautor: jazlyn64 » 11 gru 2020, 11:44

Po roku udało mi się namówić mojego męża do korzystania z jakichkolwiek kosmetyków do twarzy.
dziongol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2021, 17:08

Re: Kosmetyki

Postautor: dziongol » 15 kwie 2021, 22:36

Mnie laska namawia, mówił, żebym sobie coś wybrał na Notino, ale mnie jakoś te męskie kremiki pod oczy nie przekonują :D mam swój jeden krem nawilżający do wszystkiego jak trzeba, szampon, żel i inne... Z tym, że muszę uważnie na składy patrzeć, bo skóra mi często reaguje alergicznie.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Kosmetyki

Postautor: polaola » 25 kwie 2021, 22:31

Ja uważam, że jestem już w takim wieku, że kolagen do twarzy https://www.kolagen.pl/i104,kolagen-do-twarzy.html powinnam nakładać. I zamierzam go od firmy Colway kupić, bo mają najlepsze produkty ever ;) .

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość