sport i zdrowie

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
zofialipska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:15

Re: sport i zdrowie

Postautor: zofialipska » 06 gru 2018, 16:14

Mój ulubiony sport to zdecydowanie jazda na rowerze. To pierwsza zima gdzie bardziej aktywnie jeżdżę, niezależnie od pogody. Jesienią specjalnie przygotowywałam rower by móc jeździć bezpiecznie i komfortowo niezależnie od pogody. Znalazłam wtedy fajny sklep rowerowy https://miastorowerow.pl/pl/406-czesci fajnie zaopatrzony i z wyedukowaną obsługą
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: sport i zdrowie

Postautor: bella91 » 07 gru 2018, 08:44

Każdy z nas powinien zadbać o swoje zdrowie jak należy. Niestety wiele osób o tym nie pamięta. Ja ostatnio trafiłam na https://imc.wroc.pl/i myślę o wyjeździe do tej kliniki na kilka din. Widziałam że mają tam różne warsztaty, zajęcia ruchowe, porady specjalistyczne, dobrą restaurację itd. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: sport i zdrowie

Postautor: Mateo 77 » 12 gru 2018, 10:03

To prawda. Już od najmłodszych lat powinno się rozbudzać pasję do sportu wśród dzieci. To najrozsądniejsza opcja w kontekście zdrowego, dorosłego życia. Na szczęście mamy w Polsce takie kluby jak http://gkptargowek.pl w których prowadzone są też sekcje dla maluchów. To idealne połącznie przyjemnego z pożytecznym, weźcie to pod uwagę.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: sport i zdrowie

Postautor: Pestka » 25 sty 2019, 13:30

Sport to zdrowie i chyba nie trzeba tego nikomu tłumaczyć :) co prawda są sporty mniej lub bardziej urazowe ale to chyba normalne.
Na pewno jednym z fajniejszych sportów jest jazda konna. Obecnie jest bardzo dużo stadnin oferujących kursy jazdy a także karnety na jazdę dla bardziej zaawansowanych jeźdźców. Sporo osób decyduje się też na posiadanie własnego konia - to super sprawa jednak trzeba pamiętać, że tak duże zwierze potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. W okresie chłodów warto zakupić derki polarowe, które chronią konia przed zimnem i działaniem wiatru. Duży wybór derek znajdziecie w sklepie Horse-Trade. Tu także możecie zakupić akcesoria dla jeźdźca.
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: sport i zdrowie

Postautor: pieknyolek » 29 sty 2019, 14:23

Podzielam opinie że jeździectwo to bardzo ciekawa opcja na spędzanie wolnego czasu. Warto gdy już jeździmy zaopatrzyć się w dobry ekwipunek. Możemy go dostać na https://www.truerider.eu/ Są tam przedmioty dobrej jakości, tworzone z pasją.
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: sport i zdrowie

Postautor: drzewiasty » 03 lut 2019, 21:17

Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem będzie wzięcie udziału w Z reguły takie szkolenia są prowadzone w sposób bardzo ciekawy. U mnie w pracy instruktor skutecznie nauczył nas udzielania pierwszej pomocy. Prowadził zajęcia w taki sposób, że wszyscy uczestnicy byli zaangażowani i zadowoleniu po skończeniu kursu :)
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: sport i zdrowie

Postautor: wschodnia5 » 04 lut 2019, 10:47

Sportowcy sa niestety narazeni na roznego rodzaju kontuzje i dlatego musimy miec specjalistow, ktorzy w razie potrzeby nam pomoga. Tez tutaj zrobimy sobie szybko badania sportowe. Bedzie to konieczne, jak chcemy sie dostac do jakiegos klubu.
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: sport i zdrowie

Postautor: pola321 » 28 sty 2021, 11:16

W zimę sporo osób uprawia sporty zimowe. Należy jednak pamiętać, że najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie, gdyż bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Bardzo popularnym sportem o tej porze zimy jest oferuje szeroki wybór zarówno desek, kasków ale także innych akcesoriów w bardzo dobrych cenach. Na pewno każdy znajdzie coś w odpowiedniej cenie oraz guście, gdyż wybór naprawdę spory.

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość