piżamy xxx.....l

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

piżamy xxx.....l

Postautor: felicja44 » 08 paź 2017, 20:40

Na codzien niewielu facetów sypia w piżamach, ale są momenty (choćby pobyt w szpitalu), gdzie taka piżama jest konieczna. No i pojawia się problem, bo o ile "normalne" rozmiary łatwo kupić, to te większe już nie. Na https://modnyduzypan.pl/30-pizamy jest kilka fajnych wzorów piżam dla większych panów. Dodatkowo i inne elementy męskiej garderoby można tam kupić w dobrej cenie i bdb jakości.
datura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2020, 12:17

Re: piżamy xxx.....l

Postautor: datura » 01 wrz 2020, 13:17

mnie uratowała koszula cornette sally, którą dorwałam w sieci. Dodatkowo ma opcję karmienia co ułatwiło mi te nocne wstawanie, gdy maluch budził się głodny.
Nawet teraz gdy już nie karmie częstow niej śpie bo jest bardzo wygodna no i dotępna faktycznie w dużych rozmiarach :)
jazlyn64
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2020, 11:20
Lokalizacja: Stopnica

Re: piżamy xxx.....l

Postautor: jazlyn64 » 11 gru 2020, 11:35

Kupując damską piżamę bawełniana https://bohomoss.com/pol_m_Pizamy-damskie_Pizamy-bawelniane-171.html nigdy nie pomyślałabym, że będzie ona tak wygodna. Atrakcyjny wygląd piżamki przekłada się na moje samopoczucie. Mąż uważa, że wyglądam w niej zachwycająco, co bardzo mnie cieszy. Dzięki niej czuje się również piękna i pożądana.
margaretta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10

Re: piżamy xxx.....l

Postautor: margaretta » 18 lut 2021, 16:10

Ja jakiś czas temu szukałam dla siebie koszuli nocnej. Wiadomo, że najlepiej szukać takich rzeczy w sieci. Prześledziłam kilka stron o tej tematyce na znalazłam koszule nocne dla Pań z Softcotton.pl . Mają naprawdę szeroki wybór koszul nocnych i nie tylko. Produkty są dobrej jakości i z wysokiej klasy materiałów. Ja zdecydowałam się na taką z włókna bambusowego. Zajrzyj i sprawdź sobie czy mają coś co Tobie odpowiada.
aniakiko123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:02

Re: piżamy xxx.....l

Postautor: aniakiko123 » 29 kwie 2021, 13:50

A mój mąż lubi najbardziej piżamy Cornette. Mają bardzo miękką bawełnę.
jupil
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2021, 08:08

Re: piżamy xxx.....l

Postautor: jupil » 29 kwie 2021, 16:01

Bardzo ciekawa opcja !!

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość