Dobry garnitur - jakies rady?

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry garnitur - jakies rady?

Postautor: miastowy » 25 cze 2019, 10:23

Polecam jeszcze zastanowić sie nad odpowiednim obuwiem bo obuwie w dużej mierze tworzy stylizację. Polecam tego producenta
oferuje wysokiej jakości porządne obuwie.


Najlepiej zdecyduj się na modele skórzane. Są bardzo wygodne, a noga się w nich nie poci. Ten rodzaj obuwia jest również bardzo trwały dlatego, pomimo tego, że są one droższe niż buty wykonane z tworzyw sztucznych, warto w nie zainwestować.

Zdecydowanie nie polecam taniego obuwia ze sztucznej skóry bo to nie wyglada dobrze, po drugie nie będzie zbyt wygodne.
ewazal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2019, 08:06

Re: Dobry garnitur - jakies rady?

Postautor: ewazal » 30 lip 2019, 08:19

Ja myślę, że warto postawić na garnitur szyty na miarę. Zwłaszcza jeśli chodzi o jakąś ważną okazję i szukacie np. garnituru do ślubu. Mój mąż, nie dość, że ma trudną sylwetkę, to jeszcze mieliśmy wesele w klimacie balu dworskiego, księżniczki, rycerze itp. więc znalezienie odpowiedniego garnituru, który będzie pasował i wpisze się w klimat było niemożliwe. Z pomocą przyszła nam ta pracownia która zajmuje się zarówno szyciem garniturów, jak i szyje stroje historyczne.

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość