Dodatki do stroju

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Dodatki do stroju

Postautor: kumpel » 23 paź 2020, 12:03

Moim zdaniem zarówno dodatków do stroju czy różnych ubrań jest naprawdę olbrzymia. Ja na co dzień chodzę w ciuchach eleganckich i takich też szukam. Bardzo mi się podobają kamizelki męskie . Mężczyzna w niej prezentuje się bardzo elegancko. Na szczęście ich wybór w intrenecie jest naprawdę spory, więc wybrałem dwie, które spodobały mi się najbardziej.
gideon.price
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2020, 17:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Dodatki do stroju

Postautor: gideon.price » 10 lis 2020, 17:36

Warto też pomyśleć o okularach damskich https://sportofino.com/damskie/akcesoria/okulary, które na pewno podkreślą całą stylizację. Jest to akcesorium, które można nosić przez cały rok, niezależnie od pogody. Wybór okularów jest naprawdę spory, dostępne modele są bardzo oryginalne i ciekawe, więc każda kobieta powinna znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Dodatki do stroju

Postautor: mariolaGT » 27 lis 2020, 13:01

Na pewno dodatki z galanterii skórzanej są najlepsze. Mówię o chociażby torebkach, czy nawet paskach lub portfelach. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna najlepiej prezentuje się właśnie z takimi dodatkami. W sklepie https://leatherbox.pl/ mają szeroki wybór takiej galanterii.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Dodatki do stroju

Postautor: luśka » 02 gru 2020, 23:35

Dodatki do stroju są niezmiernie ważne. Są takim ważnym wykończeniem każdej stylizacji. Wszystko zależy co się komu podoba i co akurat pasuje. Mi na przykład bardzo się spodobał plecak damski czarny , ze skóry to naprawdę ładnie się prezentował. Warto mieć oprócz różnych torebek chociaż jeden plecak dla odmiany.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Dodatki do stroju

Postautor: Unika » 13 gru 2020, 15:54

Bardzo przydatny dla każdego mężczyzny będzie dobrej jakości pasek do spodni. Oglądałam właśnie ofertę wyprzedaży markowych męskich pasków na tej stronie https://fashionpolska.pl/paski-meskie/wyprzedaz . Chętnie kupiłabym jeden z nich dla męża ale jest tak duży wybór wzorów, że jeszcze się zastanawiam który. Może też Was zainteresuje oferta?
hardkorowystahu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 13 sty 2021, 19:27

Re: Dodatki do stroju

Postautor: hardkorowystahu » 10 lut 2021, 14:47

dziongol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2021, 17:08

Re: Dodatki do stroju

Postautor: dziongol » 12 lut 2021, 17:08

Drewno jest teraz modne i wygląda dość stylowo (popatrz sobie na przykład BeWooden i oceń).

Wróć do „Moda Męska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość