kremy na trądzik

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
karolinamarysia
Forumowicz
Forumowicz

kremy na trądzik

Postautor: karolinamarysia » 25 lut 2017, 12:46

Potrzebuję kupić jakiś fajny krem na trądzik, taki który ułatwi późniejsze wykonanie makijażu :) Na szczęście to nie jest ostry trądzik, o którym piszą tutaj https://www.iwostin.pl/jak-rozpoznac-tradzik-rozowaty, ale jednak wypryski wyglądają nieestetycznie i chciałabym się ich pozbyć, a nie tylko ukrywać pod make-up :) Polecicie coś?
maria_n
Forumowicz
Forumowicz

Re: kremy na trądzik

Postautor: maria_n » 24 kwie 2020, 16:31

Poszukaj sobie tych od Arbonne kosmetyki. Są naprawdę dobre do trądziku
lenka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lenka » 27 kwie 2020, 21:45

Szczerze u mnie żadne kremy nie działały, dopiero sytuacja się zmieniła jak poszłam do ginekologa po pigułki antykoncepcyjne. Od kiedy biorę belarę to wszystko mi sie uregulowało, okres, pms już nie dokucza no i pozbyłam sie trądziku.
Ernik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ernik » 28 kwie 2020, 00:30

Trądzik to strasznie uciążliwa choroba...

----
odlewnia żeliwa
grazynaaa
Level 1
Level 1

Postautor: grazynaaa » 11 maja 2020, 00:48

karolinamarysia pisze:Potrzebuję kupić jakiś fajny krem na trądzik, taki który ułatwi późniejsze wykonanie makijażu :) Na szczęście to nie jest ostry trądzik, o którym piszą tutaj https://www.iwostin.pl/jak-rozpoznac-tradzik-rozowaty, ale jednak wypryski wyglądają nieestetycznie i chciałabym się ich pozbyć, a nie tylko ukrywać pod make-up :) Polecicie coś?

Zmagałam się z trądzikiem różowatym i uwierz mi żadne kremy nie pomagają, tylko i wyłącznie będąc pod opieką dermatologa i kosmetologa jesteś w stanie pozbyć się problemu. Jeżeli masz spore wypryski to możliwe, że będzie potrzebny laser. Poczytaj sobie o trądziku różowatym na https://www.sztukakosmetologii.pl/tradzik-rozowaty-przyczyny-leczenie-objawy-i-zdjecia/, myślę, że od razu wybierzesz się do lekarza. Kremy jedynie mogą pogorszyć stan Twojej twarzy, szczególnie w przypadku gdybyś się uczuliła na coś ze składu kremu.
miracle
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: miracle » 11 maja 2020, 08:52

Co skutecznego polecacie?
Holecka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Holecka » 26 cze 2020, 20:54

Tam krem jak krem a znacie mydło Aleppo Szamir? Pomaga przy odleżynach, trądziku właśnie, można u dzieciaczka stosowac jak pieluszka odparzy, pomaga na trudno gojąco się rany. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Myłam nim buzie i pozbyłam się paskudnego trądziku
ewelina8393
Level 3
Level 3
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina8393 » 01 lip 2020, 22:58

To zależy jakie są przyczyny Twojego trądziku. Na pewno, gdy dojdzie do rozdrapania, którejś krostki i powstania rany, warto zdezynfekować to miejsce. Najlepiej do tego sprawdzi się Octenisept, który robi to bezboleśnie, a do tego przyspiesza procesy gojenia się rany.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”