Zdejmowanie hybrydy

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Zdejmowanie hybrydy

Postautor: saraa » 29 gru 2020, 12:22

Hej, chciałabym się was spytać czy macie jakieś sposoby na ściąganie hybrydy oprócz removera i frezarki? Czy jest coś innego niż frezarka i remover by zdjąć hybrydę
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdejmowanie hybrydy

Postautor: miastowy » 29 gru 2020, 13:59

Pilnik, aczkolwiek nie polecam tej metody bo zdejmowanie hybrydy za jej pomocą trwa wieki. Raz tak zdejmowałam jak nie mialam pod ręką removera oraz nigdy więcej. Chyba pól godziny piłowałam paznokcie ;D

Moim zdaniem najwygodniejszy będzie po prostu odpowiedni remover. Zdejmowanie jest wygodne, poza tym jesli przeprowadzisz je zgodnie ze sztuką, nie uszkodzisz sobie paznokci. Zerknij sobie na remover od Provocater:
https://provocater.pl/remover-do-hybryd-500ml
Moim zdaniem jest najlepszy ze wszystkich dostępnych w sklepach.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Zdejmowanie hybrydy

Postautor: Unika » 21 sty 2021, 19:31

Mnie to bardziej na tą chwilę interesuje nakładanie lakieru hybrydowego i właśnie na ten temat chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji. Jeśli też się chcesz więcej czegoś dowiedzieć to sprawdź informacje na tej stronie. Bardzo fajnie jest na niej wyjaśniona funkcjonalność lampy niezbędnej do suszenia tego specjalnego lakieru.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Zdejmowanie hybrydy

Postautor: śmieszek » 26 mar 2021, 08:43

Z tego co się orientuję to są specjalne specyfiki do sciągania hybryd z których to oczywiście warto skorzystać aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Ale to już każda niech sama zdecyduje co woli. Ja natomiast zastanawiam się czy może są jakieś rady odnośnie przygotowania się przed hybrydami? I tak moja koleżanka przysłała mi tego linka https://poradyfit.pl/jak-przygotowac-pa ... obra-baze/ z którego dowiedziałam się dokładnie to czego chciałam.
Lalan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2020, 13:09

Re: Zdejmowanie hybrydy

Postautor: Lalan » 27 mar 2021, 14:27

Z tego co pamiętam, to trzeba spiłować wierzchnią warstwę lakieru pilnikiem i zawinąć palce w waciki nasączone acetonem.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Zdejmowanie hybrydy

Postautor: anettka » 30 lip 2021, 13:43

ja prónbujac samodzielnie zdjac hybrydę narobiłam sobie sporo problemów bpo uszkodziłam płytkę... na szczęście pomogła kuracją odżywkją 6w1 ( rose ) z Eveline Cosmetics. Ale mam już nauczkę i na pewno nie bede już tego robić samodzielnie.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość