Manicure hybrydowy

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
malipowy
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 14 gru 2018, 21:49

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: malipowy » 05 lut 2021, 21:33

Świetne produkty są w tym sklepie https://follynail.com/ zobacz sobie
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: nujiczek » 08 lut 2021, 20:26

Godny polecenia manicure hybrydowy Kraków. Przepięknie i profesjonalnie zrobione paznokcie. Salon stara się przede wszystkim o bezpieczeństwo wykonywanych usług oraz o podejście do klienta dzięki zapewnianiu miłej atmosfery.
Awatar użytkownika
tluettgen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2021, 15:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: tluettgen » 18 lut 2021, 15:08

Co jak co ale kobieta powinna mieć zadbane paznokcie.
AngryBird
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 17 lis 2020, 21:23

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: AngryBird » 25 lut 2021, 21:09

Haha, chyba jestem strasznie staromodna, jak dla mnie najlepsze są zwykłe lakiery, a teraz te nowoczesne są bardzo trwałe. Nawet istnieją lakiery żelowym efektem :D np. NOBEA Festive.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: śmieszek » 22 mar 2021, 10:32

Jeśli chodzi o manicure hybrydowy to sama zastanawiam się nad tym gdzie i jakiej firmy kupujecie lakiery hybrydowe? Bo jednak jest bardzo duży wybór w nich. Także zaczęłam poszukiwać takich lakierów przez internet i tak też między innymi trafiłam na tę stronę https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/68 na której to można znaleźć wiele bardzo fajnych lakierów i to w super cenach.
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: opolla » 30 lip 2021, 12:33

z hybrydami trzeba ostrożnie, sama wiem po sobie, ze takie stylizacje potrafią czasem mocno osłabić paznokcie ;/ ja tak miałam ostatnio i chwilowo zrobiłam sobie przerwe na kurację odżywką 6w1 z Eveline ( ja mam tą wersję frech). Działa ale bardzo ważne jest by stosować ją regularnie dokładnie tak jak zaleca to producent :)

Wróć do „Makijaż, Wizaż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość