Makijaż permanentny

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Donatia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Donatia » 03 cze 2019, 19:54

Dobrze się składa, że dzielcie się doświadczeniami w takich kwestiach. Ja zawsze bardzo chętnie czytam różne informacje na temat makijażu i wszelkich, innych kobiecych sprawach :)

__________________________
makijaż permanentny
Awatar użytkownika
bellavita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2019, 22:15
Lokalizacja: Brwinów

Re: Makijaż permanentny

Postautor: bellavita » 03 cze 2019, 22:31

Ja chyba zdecyduję się na delikatną kreskę na górnej powiece, by dodać sobie kociego looku i przede wszystkim nie muszę zawsze malować kreski eyelinerem.
wercia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2019, 22:26

Re: Makijaż permanentny

Postautor: wercia » 07 cze 2019, 22:29

Makijaż permanentny jest dobrym dla osób, które nie mają czasu na makijaż tradycyjny. Polecam szkolenia z makijażu permanentnego w Nouveau Contour, nie tylko dla kosmetyczek z gabinetami.
lollu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2019, 20:37

Re: Makijaż permanentny

Postautor: lollu » 08 cze 2019, 20:39

Polecam pojechać na szkolenie z Anti-Age Academy, mi pomogło w nabywaniu nowych klientek. Mają szeroką ofertę medycyny estetycznej.
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Makijaż permanentny

Postautor: marialis » 29 cze 2020, 12:43

Ja Wam podrzucę namiar do pani z gabinetu urody https://piekneatelier.pl , którą absolutnie polecam, jeśli chodzi o makijaż permanentny! Miałam robione brwi metodą ombre (bardzo polecam ;)) + delikatne cieniowanie ust. Całość wyszła super naturalnie, kobieco. Widać wprawną rękę, która pięknie zajmie się naszą twarzą.
Rozanizi3553
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 01:52

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Rozanizi3553 » 30 cze 2020, 01:56

Dla urozmaicenia, znalazłam tutaj zachęcającą ofertę https://www.maragastrefaspa.com.pl/oferta/makijaz-permanentny/. Wybiorę się w przyszłym miesiącu na makijaż permanentny :)

Wróć do „Makijaż, Wizaż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość