Zaparcia

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Magd96
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2021, 12:17

Zaparcia

Postautor: Magd96 » 05 paź 2021, 18:09

Hejka wszystkim. Mam pewien problem, I chciałabym was zapytać o poradę co mam zrobić. Pracuję po 10h jestem przedstawicielką handolowa i wiadomo dużo jeżdżę, stres i wgl , mało czasu Mam na wszystko. Staram się jeść zdrowo , I mieć jakiś ruch spacer albo coś. Czasami jestem w domu późno i bywam padnięta. Mój problem jest taki , że po całym dniu boli mnie brzuch i mam potworne zaparcia wgl nie mogę nic zrobić... bardzo się wstydziłam tego komuś powiedzieć bo temat wstydliwy. Myślę chyba o zmianie pracy. Moje pytanie co mogę , z sobą jeszcze więcej zrobić, może jakaś dieta specjalna , albo jakieś lekarstwa , albo coś. Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam
MarzenaKama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2021, 09:47

Re: Zaparcia

Postautor: MarzenaKama » 08 paź 2021, 20:32

Życie w biegu i stres niestety robią swoje. Niestety też doświadczyłam podobnych problemów z układem pokarmowym. Bóle brzucha, wzdęcia i zaparcia były okropne. Zdrowa dieta pomogła, ale nie do końca. Zaparć za nic nie mogłam się pozbyć. Przyjaciółka przyniosła mi kiedyś czopki evaqu, których sama używała gdy miała zaparcia w ciąży. Super skuteczne. Działają bardzo szybko i co najważniejsze nie uzależniają. Warto spróbować
Magd96
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2021, 12:17

Re: Zaparcia

Postautor: Magd96 » 10 paź 2021, 13:56

Mój tryb życia niestety należy do siedzących , niekiedy do 10h wiec mam , że tak powiem masakrę. Brałam produkty z linii Dulcobis ale do końca nie byłam zadowolona. Dziękuję za polecenie może mi pomoże ;) ;*
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Zaparcia

Postautor: Mari » 27 lis 2021, 23:23

U mnie bardzo dobrze sprawdziły się czopki musujące. Użyłam ich tylko kilka razy i zaraz wielka ulga bo zaparcia zniknęły. Polecam. warto spróbować
deszczak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2021, 20:28

Re: Zaparcia

Postautor: deszczak » 30 lis 2021, 20:31

Spróbuj sobie jakiegoś probiotyku, na przykład Narum Caps. Probiotyki naprawdę często pomagają w wyregulowaniu funkcjonowania układu trawienia. Na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc ;)
Magd96
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2021, 12:17

Re: Zaparcia

Postautor: Magd96 » 05 gru 2021, 15:16

Bardzo dziękuję za odpowiedź, obecnie stosuje suplement radirex max ziołowy lek na przeczyszczenie, ale nie chce stosować takich typowo leków na mój problem. Ostatnio chciałam spróbować zaprzestać brać tego leku i wieczorem za nic w świecie nie moglam się załatwić. Dlatego kupię sobie ten probiotyk, co pisałaś, I ew może jakieś witaminki :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość