Psycholog na Śląsku godny polecenia

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: bella3 » 24 mar 2020, 14:32

Psycholog Śląskjak najbardziej wskazany, nie ma co czekać, trzeba zapisywać się na wizytę! Wsparcie rodziny to bardzo dużo, ale czasami potrzebujemy pomocy osoby która spojrzy na nas, na nasze problemy obiektywnie i profesjonalnie wyciągnie wnioski, pokaże nam jak odzyskać równowagę psychiczną. Takie spotkania to nie jest tylko forma leczenia, na terapii można poznać siebie lepiej niż kiedykolwiek. Uświadomienie sobie problemu to już połowa sukcesu. Dobrze, że na Śląsku nie brakuje specjalistów, W Poradni Zdrowia Psychicznego Gabos w Piekarach Śląskich znajdziesz najlepszych specjalistów, zaręczam. Nie mam wątpliwości, że szybko z ich pomocą rozwiążesz swoje problemy. Powodzenia!
OlkaJolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 19 lis 2018, 19:22

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: OlkaJolka » 30 mar 2020, 11:16

Dziś wizyta u psychologa, to rzecz, która nikogo nie dziwi. W obecnym momencie najlepiej będzie skorzystać ze spotkań online. Taką opcję ma w swojej ofercie pani doktor Joanna Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa. Pani doktor jest specjalistką od terapii osób z problemami emocjonalnymi (nerwice, depresje, zaburzenia odżywania, wypalenie zawodowe itd.). Jest ona nie tylko psychoterapeutą ale także coachem i potrafi szybko złapać kontakt z pacjentem i szybko dostrzec co jest główną przyczyną problemów.
Awatar użytkownika
manuel77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: manuel77 » 15 kwie 2020, 14:02

Jakie macie doświadczenia z psychologami? Ja już parę razy zmieniałam specjalistów, bo nie każdy mnie rozumiał. Najlepiej dogadywałam się z takim, który przeszedł na emeryturę i teraz szukam tak fajnego jak ten, ale mi nie wychodzi, myślicie, że powinnam brać co dają?
__________
psychoterapia poznań
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: Anulaa21 » 29 wrz 2020, 20:44

Pytanie tylko, czy na pewno trzeba się dzisiaj ograniczać do danego regionu? Przecież bez problemu bylibyście w stanie skorzystać ze wsparcia, jakie może udzielić Wam dzisiaj dobry psycholog online. To świetna opcja, szczególnie jeśli macie mało czasu. Chodzi w końcu o to, by jak najlepiej wykorzystywać Wasz potencjał, pamiętajcie o tym dobrze.
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:05

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: Wersacze » 29 lis 2020, 15:53

Jak na śląsku to tylko i wyłącznie https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/. Jest to zdecydowanie najlepsza klinika psychologiczna na Śląsku. Sama tutaj chodziłam na wizyty i jestem bardzo zadowolona, ponieważ bardzo mi tutaj pomogli. Wejdź sobie na ich stronę i poczytaj, jestem pewna że zdecydujesz się na tą klinikę, ponieważ pracują tutaj sami specjaliści, którzy na prawdę wiedzą jak pomóc.
Delilaght
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:01

Re: Psycholog na Śląsku godny polecenia

Postautor: Delilaght » 30 sty 2021, 16:42

Ja nim wróciłam na Śląsk mieszkałam w Londynie i Oslo. Jak się zaczęła pandemia to byłam akurat w Londynie. Jak straciłam pracę, to się załamałam. Szybko potrzebowałam skorzystać z pomocy psychologa - znalazłam psychoterapeuta-online.pl. Już po pierwszej sesji zrobiło mi się nieco lżej.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość