Częste bóle głowy.

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Re: Częste bóle głowy.

Postautor: Dolka920 » 21 paź 2019, 21:51

Czasem nie wiemy jaka przyczynę moze miec ból głowy.moja koleżanka miała ból głowy z lewej strony, nie wiedziała z czego a do lekarza ciągle jej było nie po drodze.. Aż w końcu sie zmobilizowała i poszła. Okazało się ze ma zapalenie ucha środkowego https://tantumverde.pl/blog/powiklania- ... srodkowego Potem doszedł ból gardła . Myślała ze to jakaś niewinna infekcja a musiała później się bardzo długo leczyć.Więc zawsze jest dobrze iśc do swojego lekarza gdy takie bóle trwają długo.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Radzka » 22 sty 2020, 11:12

leki na ból głowy to praktycznie temat rzeka, na każdego podziała co innego, warto również zwrócić się po poradę lekarską w celu ustalenia przyczyny
kalinka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kalinka » 28 sty 2020, 22:59

Czeste bole glowy moga byc przyczyna schorzen neurologicznych, koniecznie trzeba to przebadac, mi znajoma polecila neurologa w Alfa Medica w Czestochowie,klinika jest naprawde dobrze wyposazona, sprzet diagnostyczny z wysokiej polki i bardzo dobra opieka medyczna
kozlowskiczeslaw1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 29 sty 2020, 22:16

na Twoim miejscu poszedłbym do neurologa. Sam miałem podobnie i poszedłem do primamedica.pl. Bardzo szybko udało mi się dostać do specjalisty.
ewelina8393
Level 3
Level 3
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina8393 » 31 sty 2020, 09:29

Może to migrena? Bo ja od wielu lat zmagam się z migreną i w żaden sposób nie mogę sobie z nią poradzić. Czy wiecie, co mogę zrobić? Słyszeliście już o zabiegu z użyciem toksyny botulinowej? Podobno 80% osób, które spróbowały mówią, że widać znaczą poprawę, a połowa z tych osób uważa, że migrena została wyleczona. Czy myślicie, że jest to możliwe? Informacje udało mi się zaczerpnąć ze strony https://migrena-botulina.pl/
opaska84
Level 1
Level 1

Postautor: opaska84 » 01 cze 2020, 11:00

U mnie też była ciekawa historia, bo już wszystko sprawdzałam pod kątem moich migren oprócz kręgosłupa. Jak trafiłam do lekarza z bólami stawów i kręgosłupa, odezwał się do mnie szpital ortopedyczny Warszawa aby zrobić mi wszystkie badania to okazało się, że już wiadomo skąd mam bóle głowy i byłam w szoku, że nasze ciało jest tak powiązane. Masz problemy z kręgosłupem a boli Cie głowa.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 08 cze 2020, 19:21

Warto sie dowiedziec czego przyczyną sa bóle głowy. Ja miałam okropny problem gdy stosowałam nieodpowiednia antykoncepcję. Dopiero po zmianie na belarę całkowicie przeszły mi bóle głowy teraz moge powiedzieć ze nie wiem co to jest migrena.
MariuszDom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MariuszDom » 26 cze 2020, 15:14

Radzka pisze:leki na ból głowy to praktycznie temat rzeka, na każdego podziała co innego, warto również zwrócić się po poradę lekarską w celu ustalenia przyczyny

Polecam dr Rolę, neurologa ze szpitala Gamma na Żoliborzu. Chyba, że to problem bardziej ortopedyczny? Ale w razie czego w gammie jest także zespół rehabilitantów.
gabi22
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gabi22 » 26 cze 2020, 15:41

uzależnienie od hazardu- znajdziesz pomoc z pewnością!
lenka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lenka » 27 cze 2020, 17:11

Często bóle głowy mogą występować od kręgosłupa ,dlatego ważne aby jeśli mamy z nim problemy ,korzystać z rehabilitacji to bardzo pomaga. Moja siostra chodzi do Kriosonik, tam maja bardzo dobrych specjalistów i świetny, nowoczesny sprzęt. Zawsze po takiej serii zabiegów ma spokój na kilka miesięcy.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”