Holter

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
paluch686
Level 1
Level 1
Posty: 296
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:24

Holter

Postautor: paluch686 » 19 sty 2016, 14:46

Jakiś czas temu zacząłem się jak nigdy męczyć podczas prostych czynności. Nigdy nic wcześniej takiego nie sprawiało mi problemu - czynnie uprawiam sport, nie palę i nie piję a teraz nagle każde drobne wejscie po schodach do domu to dla mnie wysiłek. Poszedłem do lekarze do kardiologa i założył mi dziś coś co sie nazywa holter (wygląda mniej więcej tak: https://kredos.pl/holtery-ekg/holter-ekg-aspel-aspekt-812-specyfikacja)

Pytanie do was czy kiedyś mieliście holter? Co takie urządzenie może mi wykazać? Czy mam się bać, czy to może być coś poważnego?
Awatar użytkownika
hardcor30
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2016, 13:06

Re: Holter

Postautor: hardcor30 » 24 sty 2016, 02:34

Tak, miałam holtera nie raz, chociaż nic mi nie jest :) To badanie to takie wydłużone na całą dobę ekg- pokazuje jak serce bije... Urządzenie może wykazać bardzo dużo, bo w końcu badania są po to, żeby dowiedzieć się co leczyć i ulżyć pacjentowi :)Trzymam kciuki, żeby nie wykazało nic złego :)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Holter

Postautor: jenny1 » 20 lip 2016, 08:22

Na takie badanie powinno się iść do lekarza bo on będzie umiał się nim obsługiwać i poprawnie odczytywać pojawiające się na nim wyniki. A poprawnie postawiona diagnoza to podstawa do odpowiedniego leczenia. Dlatego ja na takie badanie chodzę do kardiologa Małgorzaty Markowskiej-Beuch Bytom gdzie mogę liczyć na postawienie fachowej diagnozy i właściwe zalecenia lekarskie.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość