Nietrzymanie moczu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:32

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: luizaportak » 05 lis 2019, 08:31

Obecnie z takimi przypadłościami można rozprawić się z pomocą specjalnych zabiegow z zakresu ginekologii estetycznej. Polecam zajrzeć na https://drkepa.com/ :) Myslę, że zabieg to dobre rozwiązanie, bo daje dlugotrwałe efekty i można w końcu komfortowo funkcjonować.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: polina7 » 29 gru 2019, 20:16

Jest to na pewno niekomfortowa sytuacja. Często takie osoby obawiają się uprawiania sportu czy też w ogóle rezygnują z jakiejkolwiek aktywności. Jest to ogromny błąd. Można bowiem sobie pomóc. Trzeba tylko chcieć! Tutaj https://doktorginekolog.pl/laseroterapi ... u-atrofia/ sobie zerknijcie. Taka terapia naprawdę pomaga. Trzeba pozbyć się problemu i wrócić do robienia tego, co się lubi.
monika6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 15 lip 2017, 21:27

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: monika6 » 26 sty 2020, 00:45

Jeżeli chodzi o nietrzymanie moczu, to śmiało polecam profesjonalistów właśnie ze szpitala MAzovia, ja tam miałam robione usg, wszystko się udało jeszcze w miarę opanować bez konieczności operacji, moje problemy zeszły po przepisaniu przez doktora odpowiednich leków, na szczęście.
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: morgo » 30 mar 2020, 09:44

Oczywiście najlepiej porozmawiać z lekarzem ale czytałam też, że dużą pomocą przy nietrzymaniu moczu może być taki gadżet jak kulki gejszy. Regularne ćwiczenia z tymi kulkami pozwalają na wzmocnienie mięśni Kegla, a co za tym idzie rozwiązanie problemu.
zuzzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2020, 18:32

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: zuzzka » 16 kwie 2020, 13:30

Nietrzymanie moczu można leczyć wieloma sposobami, mam znajomą, która jest zachwycona z efektu po zabiegu laserowym. A czy słyszeliście o ćwiczeniu mięśni Kegla za pomocą fotela Emsella? Myślę, że prawie każda kobieta wie, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla daje dobre efekty jeśli chodzi o nietrzymanie moczu. Ja kiedyś próbowałam ćwiczyć ale skończyłam po trzech tygodniach:) mój lekarz ginekolog, który zajmuje się leczeniem tego schorzenia polecił mi Emselle. Byłam na 6 sesjach i może tylko mi się wydaje ale naprawdę czuję się "tam" taka silniejsza i mam większą kontrolę. Ja korzystałam z Emselli w Serafin Clinic w Gliwicach ale myślę, że jeśli ktoś mieszka poza Śląskiem to u siebie też może znaleźć dobrze wyposażoną klinikę z tym fotelem.
wiol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:34

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: wiol » 05 maja 2020, 14:05

Jeśli ktoś ma problemy z nietrzymaniem moczu ja również polecam zabieg laserowy w http://serafinclinic.pl/wysilkowe-nietr ... moczu-ntm/ . Ja wykonałam jeden taki zabieg i mój koszmar zniknął. Oczywiście wszystko zależy od stopnia dolegliwości, dlatego najlepiej iść do doświadczonego w tym temacie specjalisty bo on wtedy wybierze odpowiedni sposób leczenia. Dla mnie strzałem w dziesiątkę był właśnie doktor Serafin, sprawił, że już się nie wstydzę i nie ukrywam przed ludźmi. Taki zabieg praktycznie nie boli, jest bardzo szybki i tak na prawdę można po nim iść normalnie do pracy. Plusem jest to, że można umówić się do pana doktora na konsultację, żeby dowiedzieć się więcej na ten temat i dopiero po niej zdecydować czy chcesz się leczyć. Ja po takiej wizycie nie miałam żadnych wątpliwości, a teraz jestem szczęśliwa.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: pepperoni » 07 wrz 2020, 20:31

jeśli was dotyczy problem to w aptekach DOZ można dostać próbki wkładek higienicznych, stoją u nich na standach, można na peno ten sposób dobrać produkty pod własne potrzeby
dell
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2021, 13:50

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: dell » 12 lut 2021, 13:51

No niestety bardzo mało mówi się o tym jak powszechny to jest problem...

https://uritam.com/
Idźka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2020, 18:49

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Idźka89 » 28 lut 2021, 20:28

W takich przypadłościach bardzo pomocne są wkładki z Teny, można nawet a aptece doz dostać ich darmowe próbki.
Kocica8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2021, 22:14

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Kocica8 » 14 mar 2021, 23:06

Po zabiegu ginekologicznym maiłam problem nie tylko z nietrzymaniem moczu ale również z infekcją i suchością pochwy . Mój lekarz prowadzący przepisał mi globulki dopochwowe cicatridina. Wszystko zaczęło sie ładnie goić a moja błona śluzowa sie odbudowała. Teraz już nie mam żadnych dolegliwości

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość