Chirurgia jednodniowa Wrocław

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
dariobial
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:12

Chirurgia jednodniowa Wrocław

Postautor: dariobial » 23 paź 2020, 13:41

Witam wszystkich forumowiczów.
Czy ktoś z Was będzie w stanie polecić mi dobrego lekarza chirurgii jednodniowej we Wrocławiu? Potrzebuję wyciąć znamię na brzuchu, a terminy na NFZ to jest jakaś masakra. Macie kogoś godnego polecenia?
piekar89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:44

Re: Chirurgia jednodniowa Wrocław

Postautor: piekar89 » 23 paź 2020, 14:06

Mateusz Głód. Usuwałem u niego kilka znamion, wydaje mi się, że teraz przyjmuje w Sports Medic na Dokerskiej. Wszystko elegancko się zagoiło, a i terminy jakieś nie z kosmosu. Najpierw umawiasz się na wizytę kontrolną i potem na zabieg. Może być też tak, że wykonają zabieg od ręki.
dariobial
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:12

Re: Chirurgia jednodniowa Wrocław

Postautor: dariobial » 23 paź 2020, 14:10

Dzięki za namiar, będę tam dzisiaj dzwonił.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Chirurgia jednodniowa Wrocław

Postautor: jjusti18 » 14 lis 2020, 21:17

Wiecie... Z operacjami to naprawdę nie ma żartów. W szczególności, kiedy chociażby chodzi o nasz kręgosłup. Dlatego nawet czasami wybrać się do innego miasta, gdy mamy pewność że dany specjalista jest faktycznie dobry. Przykładowo znajoma korzystała z chirurgii kręgosłupa prywatnie w Centrum Gamma w Warszawie. Wszystko przebiegło profesjonalnie i bezpiecznie.
rahsaan.kreiger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2020, 16:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Chirurgia jednodniowa Wrocław

Postautor: rahsaan.kreiger » 17 lis 2020, 17:01

Taki zabieg trwa zaledwie kilka minut.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość