Apteczki

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Konik88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2020, 13:58

Apteczki

Postautor: Konik88 » 04 lis 2020, 13:31

Cześć! Mój kuzyn jest ratownikiem medycznym i zaopatruj się często u https://sprzet-poz.pl/ratownictwo-medyczne/apteczki ale pomyślałem w sumie, że namiar na taki sklep przyda się każdemu. W końcu każdy kierowca potrzebuje apteczki samochodowej, a i w domu warto mieć odpowiednie rzeczy w jednym miejscu, żeby w panice nie szukać. A taka apteczka to duża wygoda, bo są w niej wszystkie niezbędne elementy i w razie potrzeby nie będziemy panikować, że czegoś nam zabrakło.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Apteczki

Postautor: monikabert90 » 06 sty 2021, 14:23

A jak powinna byś Waszym zdaniem wyposażona taka apteczka? Według mnie na pewno musi się w niej znaleźć jakiś antyseptyk na zranienia. Każdą ranę powinno się odkazić, aby nie wniknęły do niej żadne drobnoustroje, które mogłyby wywołać zakażenie. A o zranienie jak wiadomo nietrudno nawet we własnym domu.
lubowitz.mackenzie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2021, 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apteczki

Postautor: lubowitz.mackenzie » 12 sty 2021, 15:44

Gdzie w sieci mogłabym znaleźć gotową apteczkę do samochodu?
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Re: Apteczki

Postautor: bazylia17 » 24 sty 2021, 21:34

Ja kupowałam swoją przez internet. Dodatkowo przez to zdałam sobie sprawe, że moja domowa apteczka też leży. Więc ostatnio zamawiałam jeden sprzęt za drugim ze sklepu Diagnosis jak ciśnieniomierze, termometry automatyczne. U mnie w domu tego wszystkiego brakowało. A jak u Was ?
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: Apteczki

Postautor: pola321 » 04 lut 2021, 20:35

Myślę, że oprócz domowej apteczki, warto pamiętać, że bardzo duże znaczenie ma także wyposażenie apteczki w samochodzie, która podczas wypadku może komuś uratować życie. Wyposażenie apteczek pierwszej pomocy to bardzo ważna sprawa, więc należy sporządzić wszystko według listy, aby mieć pewność, że w razie kryzysowej sytuacji będziecie w stanie pomóc sobie bądź poszkodowanym.
crysti1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 02 sie 2018, 18:31

Re: Apteczki

Postautor: crysti1 » 20 kwie 2021, 23:01

domową apteczkę mam solidnie wyposażoną :) mając dzieci to tych produktów się mnoży, pediatra do czyszczenia uszu poleciła mi vaxol. Z tego co wiem to ten produkt ma rekomendację Polskiego Towarzysta Otolaryngologów Dzieciecych, zresztą chyba tylko ten produkt taką posiada. Ma szklaną buteleczkę, od razu widac ile się zużywa

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość