Usg - badanie - Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: kamai » 15 mar 2021, 11:50

A ja robiłam usg właśnie w stolicy, w szpitalu Medicover bo mój ginekolog kazał mi tam zrobić sonovaginografię, to badanie które się wykonuje przy diagnostyce endometriozy
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 17:00

A w Warszawie polecę Wam klinikę o nazwie MULTIMED. Dlaczego? Mają kilka lokalizacji, do tego doskonałą kadrę lekarską i personel + pracują na nowoczesnych sprzętach. Terminy oczekiwania na wizytę nie są wyjątkowo długie, a też można u nich przebadać wszystko: stawy, tarczycę, brzuch, zrobić badania kobiece etc.
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: przygódka » 28 lis 2021, 17:42

Ja usg ginekologiczne zawsze wykonuję w takiej klinice o nazwie GABINETY ŁUCKA.
Najlepiej wykonywać w I fazie cyklu (5-13 dzień cyklu), jeśli lekarz nie zaleci inaczej - to raz do roku wystarczy. Jeśli będziecie mieli okazję zapisać się do Gabinetów Łucka, to nie będziecie żałować. Doskonali lekarze i kameralna klinika.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: babydajna » 10 gru 2021, 18:15

W Żyrardowie polecam centrum Diagnotiq. Nie jest daleko z Warszawy, a terminy krótkie i bardzo doświadczeni lekarze.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość