Usg - badanie - Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: wadzianka » 23 sty 2020, 11:14

Luxmed i enel dosyc dobrze dzialaja w Warszawie jeśli potrzebujesz na już.
krawcowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 30 sty 2020, 11:21

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: krawcowa » 05 mar 2020, 12:31

Warto dobierać gabinety gdzie przestrzega się higieny i odpowiednio sterylizuje narzędzia. Nawet robiąc USG możemy spotkać się z nieprawidłowościami :znudzony: Pamiętajcie, że każdy gabinet powinien posiadać torebki foliowo papierowe do sterylizacji!
grzegorz3212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2020, 11:29

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: grzegorz3212 » 28 kwie 2020, 11:32

Ja byłem prywatnie na USG, w gabinecie w Mokotowie.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Kasiaaa » 07 cze 2020, 12:06

Co do sterylizacji narzędzi to tak naprawdę nie wiemy jak to wygląda w każdej placówce medycznej. A poza tym co do tematu, to akurat nie w Warszawie, ale w Częstochowie mogę doradzić panią doktor Rozmus-Warcholińską, która wykonuje badania prenatalne. W tym także mam na myśli USG 3D i 4D. Nie wiem w sumie o jakie USG wam chodziły, ale gdyby jakaś pani w trakcie ciąży szukała takiej informacji to ja polecam.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: luśka » 26 sie 2020, 11:49

Wiem, że w CM Medicum w Warszawie wykonują też badania USG różnego rodzaju. Tam to w ogóle można liczyć na kompleksowe usługi i pomoc lekarzy wielu specjalizacji. Takie centrum medyczne z prawdziwego zdarzenia jak ja to mówię, z kompleksową opieką i podejściem do pacjentów jak należy.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Fachowiec » 18 lis 2020, 14:15

Polecić mogę centrum medyczne Multimed jest profesjonalnie i nowocześnie wyposażone. Czuły sprzęt umożliwia dokładne i precyzyjne wykonywanie badań, dzięki temu nie ma problemu z sprecyzowaniem wyników. Ponadto przyjmują tam mili i pomocni lekarze i nie czeka się godzinami w kolejkach 
wiosennaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:18

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: wiosennaja » 01 gru 2020, 07:59

Zapoznajcie się też tą ofertą tu https://www.gabinetusg.com.pl/ W tym gabinecie usg nie czeka się na termin badnia miesiącami. Dysponują najlepszym sprzetem i świetnymi specjalistami. Na miejscu są lekarze różnych dziedzin. A oferta badań usg różnych narządów bardzo duża. Co ważne tu wykonuje się też usg niemowląt i dzieci. Sprawdźcie tą propozycję sami, bo i ceny są niskie w porównaniu z innymi gabinetami.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: jjusti18 » 12 gru 2020, 21:48

Właśnie teraz też się zaczęłam interesować na temat badań usg i w szczególności tych prenatalnych. Jestem w ciąży i jest to moje pierwsze dziecko- także nie mam za bardzo w tym kierunku wiedzy. No, ale znalazłam artykuł https://www.neomedica.pl/2019/04/04/bad ... y-wykonac/ , który sporo już mi wyjaśnił.
SaraB
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:26

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: SaraB » 27 gru 2020, 19:36

Ja tuż przed świętami byłam na badaniu USG piersi w Wilmedzie na Wilanowie. Polecam, bo ceny okej, a tam teraz przestrzegają wszelkich procedur bezpieczeństwa itd bardzo starannie, można zatem śmiało iść.
Grażyna29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2020, 10:36

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Grażyna29 » 29 gru 2020, 11:30

Ja ostatnio musiałam wykonac USG tętnic i bardzo zależało mi na tym aby wykonać ja w domu ponieważ nie miałam jak pojechać do lekarza. Na szczęście znalazłam na stronie https://terapia.lodz.pl własnie taką możliwość i oczywiście z niej skoryztsałam. Jestem bardzo zadowolona ponieważ bardzo profesjonalnie podchodza oni do sprawy. Polecam
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: polina7 » 31 gru 2020, 00:36

Trzeba iść na takie badanie tam, gdzie mają świetny sprzęt i bardzo dobrych specjalistów. Nie tylko bowiem powinno wam zależeć na to, aby badanie było w sposób prawidłowy wykonane, ale również należy potrafić precyzyjne odczytać jego wynik. Tutaj https://innova-med.pl/lekarz-konrad-dolny/ macie namiar na nowa klinikę w Warszawie, gdzie mają świetnych lekarzy z bardzo dobrym podejściem do pacjentów.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Fachowiec » 14 sty 2021, 11:11

Jeśli chodzi o usg ginekologiczne, tarczycy czy jamy brzusznej to polecam Centrum Medyczne Babka Medica https://babkamedica.pl/ w Warszawie. Aktualnie są już dwie placówki, nowa mieści się na ulicy Wąwozowej 8, mają tam nowoczesny i czuły sprzęt dzięki czemu wyniki badań są precyzyjne, można się umawiać do nich telefonicznie co pozwala uniknąć kolejek, polecić mogę lekarza Adam Górski i lek. Aleksandra Szubert-Franczak Świetni i przemili specjaliści
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Fachowiec » 15 sty 2021, 13:23

Jak USG to tylko w przychodni Multimed w Warszawie, to doskonale wyposażone i świetnie zarządzane centrum medyczne, teraz w czasach Koronawirusa jest u nich bezpiecznie, lekarze są przemili i cierpliwi. Ponadto ceny badań rozsądne i na każda kieszeń
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: rossi » 18 sty 2021, 13:13

Natomiast w Rudzie Śląskiej to możecie odwiedzić sobie prywatną przychodnię specjalistyczną MAXMEDIS https://maxmedis.pl/oferta/usg-jamy-brzusznej . Tam możecie przeprowadzić sobie dokładne badania większości gruczołów dokrewnych, narządów wewnętrznych etc. Możecie tam liczyć na kompleksowe wsparcie medyczne.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: dusia » 04 lut 2021, 07:03

Ja co prawda nie jestem z Warszawy więc w kwestii konkretnego lekarza się nie wypowiem ale z doświadczenia wiem, ze to pierwsze usg w ciąży jest niezwykle istotne dlatego warto uważnie takiego specjalistę wybrać. To nie tylko potwierdzenie obecności ciąży ale też stwierdzenie czy dziecko rozwija się poprawnie, często mozna też po raz pierwszy usłyszeć bicie jego serca. Niezapomniane chwile :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość