Usg - badanie - Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Ela78 » 18 kwie 2017, 16:27

Ja akurat tam nie robiłam ale byłam w Gabinecie USG w Warszawie na ul. Białobrzeskiej 28. Wykonują USG jamy brzusznej,USG tętnic szyjnych, USG serca,USG stawów ,biodrowych,USG piersi (usg sutków),USG ortopedyczne (mięśnie, stawy, ścięgna),USG układu moczowego,USG tarczycy. Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń, na które cierpi Pacjent. Dlatego polecam tą przychodnię i jednocześnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą. Zostawiam ci linka do przychodni. http://www.gabinetusg.com.pl/
literalnie1290
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2017, 15:25

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: literalnie1290 » 14 cze 2017, 15:27

W sprawach zdrowotnych to serce jest najistotniejsze. W przypadku gdy jest zagrożone, należy mu się najlepsza ochrona. W Poznańskiej Klinice Serca taką opiekę dostanie - zdiagnozują tam problem i podejmą się leczenia. Twoje serce będzie w rękach profesjonalistów, którzy mają ten fach we krwi. Zaopiekują się Tobą. Nie będą patrzeć jak kolejnego pacjenta. Dla nich staniesz się najważniejszy. Bo o Twoje serce tu chodzi. A serce to życie. Po szczegóły zajrzyj na www.klinikapoznan.pl
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Arkadiusz1 » 19 cze 2017, 08:51

Wiem, że badania USG możesz zrobić w poradni http://rad.med.pl/portfolio/usg-brzucha/ Ja bym nie czekał z ich wykonaniem. Jeśli podejrzewasz u siebie takie problemy, to czym prędzej spiesz się przebadać. W takich kwestiach lepiej być ostrożnym, niż dać się rozwinąć chorobie.
kardiopoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2017, 09:01

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: kardiopoz » 19 cze 2017, 09:02

Oczywiście, że masz rację, dzięki za informację! Ja także nieco poszukałam i znalazłam jeszcze inną klinikę: www.kardiochirurgpoznan.pl. Byłam tam ze swoim dziadkiem i zaopiekowali się nim po mistrzowsku! Byliśmy traktowani po ludzku, więc opuściliśmy ich bardzo usatyskacjonowani.
Maryska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 17 lut 2017, 17:48

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Maryska » 21 cze 2017, 14:27

Poszukaj na gruponie często są tam kupony na tanie badania własnie usg
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: innocent » 25 sie 2017, 11:11

Ja akurat robiłam USG piersi w szpitalu św. Elżbiety. Mają tam stosunkowo niewysokie ceny i nie trzeba czekać tygodniami. Jak się zgłosiłam to termin miałam na za 2 dni, samo badanie przebiegło bezproblemowo, nie było jakieś niekomfortowe ani nic w tym stylu. Lekarze są tam bardzo mili :)
Awatar użytkownika
Hania_H
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2017, 10:53

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Hania_H » 12 wrz 2017, 10:41

Jeśli chodzi o USG piersi w Warszawie to osobiście zdecydowanie polecam Krajmed, chyba najlepsza placówka z tego typu badaniami w stolicy, a zetknęłam się już z paroma :cwaniak:
kamilka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2017, 14:47

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: kamilka12 » 12 wrz 2017, 14:57

JA akurat mam pytanie o usg ale oka, mam takie skierowanie i szukam miejsca gdzie mogłabym to zrealizować. Znalazłam nawet miejsce gdzie potencjalnie mogłabym to zrobić. Widziałam, że główną ich specjalnością jest retinopatia cukrzycowa w Poznaniu jest jeszcze kilka miejsc gdzie robią to badanie, ale szczerze to bardziej mnie interesuje, czy ktos na forum miał coś takiego robione i jakie były odczucia, bo brzmi niezachęcająco, ale nie mam wyjścia, badanie jest niezbędne.
Kaczykról
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:18

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: Kaczykról » 22 paź 2018, 17:26

Polecam wybrać się tutaj https://urolog-warszawa.pl/ badanie USG jest w cenie wizyty! a lekarze to na prawdę sami specjaliści, u mnie cała rodzina praktycznie się tam leczy, chociaż geny mamy w miarę dobre i na szczęście nie ma potrzeby aby często korzystać z wizyt. Wizyty prywatne w Warszawie, a na termin nie czeka się za długo :super:
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: bella3 » 27 maja 2019, 22:41

Robiłam w przychodni KEN na Ursynowie, za 150 zł. Kilka dni dosłownie czekałam. Badanie wykonane bardzo dokładnie, od razu dostałam informacje od lekarza czy jest ok. Opis bardzo szczegółowy. Nawet mój ginekolog z tego powodu tam polecał mi się zapisać.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: babydajna » 11 cze 2019, 13:28

W Żyrardowie na ul POW 5 w budynku Eskulapu jest pracownia USG Diagnotiq i tam właśnie ostatnio wykonywałam badanie brzucha i piersi wraz z węzłami chłonnymi. Polecam bo mają dobry sprzęt i dobrych lekarzy, a to najważniejsze.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: koja » 25 cze 2019, 23:18

W Warszawie bardzo dobrze badania robią w szpitalu Medicover. Miałam tam swego czasu robiony kompleksowy przegląd, u nich to się nazywa screening. Jednego dnia robią wszystkie możliwe badania - krwi, tomografie, rezonansy, usg itp. tak że są w stanie stwierdzić czy coś się nie tak dzieje. Widziałam u jakiejś celebrytki że wrzuciłam na insta że była na takich badaniach, informacyjnie nie to że reklamowała. Po ścianach i szafach poznałam że to Medicover. I na pewno się już będę tak samo regularnie badać. Dobrze zainwestowane pieniądze to są.
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: marialis » 09 paź 2019, 13:05

Ja mogę polecić badania w placówce http://www.histeroskopia.info , ale nie wiem czy będzie pasowało. Najlepiej iść zobaczyć, spróbować może akurat przypadnie do gustu.
gifi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:04

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: gifi » 16 gru 2019, 19:36

W Białymstoku jest świetna poliklinika link, która nie tylko współpracuje z profesjonalnymi lekarzami ale przede wszystkim wykonuje badania na najnowszej generacji sprzęcie. Dzięki temu diagnoza będzie trafnie postawiona. Badania USG mają w końcu dawać rzetelny obraz.
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Usg - badanie - Warszawa

Postautor: klapka » 23 sty 2020, 09:43

W ubiegłym tygodniu miałam badanie usg jamy brzusznej, tabletka zmniejsza napięcie pęcherzyków gazów, zmniejsza też ucisk w jelitach. Przed takim badaniem właśnie wskazane jest branie ulgasimu.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość