grypa i brak apetytu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

grypa i brak apetytu

Postautor: chloe » 18 sty 2021, 17:24

Syn przechodzi grypę, wcześniej jakoś mocniej nie chorował dlatego teraz szzególnie się martwię tym nie jedzeneim. Już chyba pól ksiązki kucharskiej przerobiłam i nic nie chce jeść, dzisiaj zjadł dosłownie pół jogurtu. Co mogę mu dawać?
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: grypa i brak apetytu

Postautor: fibii » 21 sty 2021, 23:33

Syn miał niedawno anginę, u niego to niestety temat powracający co jakiś czas. Też najbardziej jak zawsze martwi mnie brak apetytu, bo syn nawet ulubionych potraw odmawia. Teraz jak chorował to dawalam mu do picia nutrikid multi fibre. Można go podawać od pierwszego roku życia pod kontrolą lekarza. Zawiera białko, błonnk i witaminy a do tego jest w lubianym przez niego smaku czyli czekoladowym
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Re: grypa i brak apetytu

Postautor: bazylia17 » 24 sty 2021, 21:27

Mój syn bardzo cięzko przechodził anginę. Miał bardzo wysoką temperaturę. Na szczeście po jakimś czasie mu się poprawiło. Kiedyś na szczęście zamówiliśmy automatyczny i bezdotykowy termometr w sklepie Diagnosis. Teraz się przydał jak znalazł :D
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: grypa i brak apetytu

Postautor: chloe » 30 sty 2021, 20:16

popatrzyłam sobie na składy tych nutrikidów, tak jak piszesz mają białko, błonnik, witaminy i są wysokoenergetyczne, widzę, że są dostępne w wersji truskawkowej i czekoladowej, podobno można je też mrozić i podawać jako lody... Muszę poromawiać z pediatrą na ten temat

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość