Bezdech senny przyczyny

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Awatar użytkownika
JulitkaKorobejko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2017, 13:38
Lokalizacja: Poznań

Bezdech senny przyczyny

Postautor: JulitkaKorobejko » 23 maja 2017, 13:48

Kto wie jakie mogą być przyczyny bezdechu sennego?
Od kilku miesiecy budzę się w nocy i na ułamek sekundy mam problem ze złapaniem oddechu. Mam wrażenie że to na tle alergicznym, ale biorę tabletki i nic mi nie pomaga;/
Antek80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:17

Re: Bezdech senny przyczyny

Postautor: Antek80 » 28 maja 2017, 02:19

Przyczyn nie znam dokładnie, ale jest to na tyle powazna sprawa że trzeba koniecznie isc do lekarza! Zdaje się, że krzywa przegroda jest jedną z przyczyn, bo wiem ze znajomi mieli na to operacje i im to pomogło.
Awatar użytkownika
JulitkaKorobejko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2017, 13:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Bezdech senny przyczyny

Postautor: JulitkaKorobejko » 29 cze 2017, 22:59

wyleczona ! okazało się, że muszę odstawić suplementy na odchudzanie i mi przeszło;/ domowe badania na bezdech http://infoscan.pl/ - pomogło mi wrócić do wcześniejszego stanu
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Bezdech senny przyczyny

Postautor: polina7 » 25 sty 2020, 19:17

Sporo praktycznych informacji na temat bezdechu sennego znajdziecie tutaj https://blogkobiet.pl/bezdech-senny-do- ... e-zwrocic/ . Niewątpliwe w takiej sytuacji należy zwróć się do lekarza, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne. Przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia można z tym jednak żyć. Jeśli macie więc objawy, które wskazują na taki bezdech, to trzeba szybko zarejestrować się do specjalisty.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość