ginekolog do prowadzenia ciąży

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Nosleep123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2021, 14:11

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: Nosleep123 » 17 lut 2021, 10:26

Jeśli ginekolog to tylko i wyłącznie z https://innova-med.pl/ i to Pani Pająk. Ta Pani perfekcyjnie poprowadziła moją ciążę, a przy tym była zainteresowana moim maluszkiem i moim samopoczuciem. Serdecznie polecam, sama już poleciłam koleżankom, które planują dzidziusie :D
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: Fachowiec » 26 lut 2021, 07:52

Z kolei u mnie doskonale sprawdził się ginekolog który przyjmuje w przychodni Renort RSC w Warszawie. Obecnie jestem w ciąży z drugim dzieckiem i dzięki temu, że znów moją ciąże prowadzi mój ginekolog czuje się bezpiecznie i komfortowo. Co go wyróżnią? Dokładnie wszystko tłumaczy, jest pomocny, cierpliwy i ma poczucie humoru. Dodatkowy plus to to, że przychodnia RSC jest nowocześnie wyposażona, mają dobry i czuły sprzęt, który gwarantuje czytelne i precyzyjne wyniki np usg itd, ponadto przychodnia jest zadbana i przyjemnie urządzona
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: mariolaGT » 01 maja 2021, 12:23

Ja na stałe chodzę już kilka lat do gabinetu pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu na Szpitalnej. Także kiedy zaszłam w ciążę pani doktor poprowadziła mnie przez całe te 9 miesięcy. Później także była przy porodzie, ponieważ pracuje ona w szpitalu w Kołobrzegu. Super jest mieć takiego lekarza. :)
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: mapka » 01 lip 2021, 15:58

Ja w Warszawie polecę Ci klinikę Gabinety Łucka, a sama tu chodzę do Pani doktor Tatiany Boryczko. Pani Doktor jest zawsze delikatna podczas badania, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo cierpliwa. Teraz prowadzi moją ciążę :) Świetna specjalistka w dziedzinie ginekologii - rekomenduję ją.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: Ela78 » 15 sie 2021, 20:00

Jeżeli szukasz dobrego ginekologa, który mógłby poprowadzić Twoją ciążę, to polecam Ci się zgłosić do https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... loznictwo/ Tam z pewnością lekarze zajmą się Tobą najlepiej jak będą potrafili. Mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tej dziedzinie, więc możesz liczyć na ich wsparcie na każdym etapie trwania ciąży.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: Kasiaaa » 01 wrz 2021, 11:58

Mieszkam w Kołobrzegu i tutaj przyjmuje świetna pani doktor Barbara Blicharczyk, dokładniej przy ulicy Szpitalnej 2 ma swój gabinet. Pani doktor jak najbardziej idealnie nadaje się do prowadzenia ciąży, ponieważ zawsze bardzo interesuje się ona zdrowiem pacjenta. Prowadziła ona ciążę mojej koleżanki, a ona bardzo dobrze to wspomina.
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: ginekolog do prowadzenia ciąży

Postautor: przygódka » 05 gru 2021, 14:08

Dr Maria Zachara z kliniki BABKA MEDICA to świetna lekarka i sama do niej chodzę regularnie. Czy to na kontrole, czy jak miałam jakąś poważniejszą infekcję, to Pani Doktor okazała się nieoceniona i bardzo pomocna. Nie będę na pewno zmieniać lekarza. Ufam Pani Doktor i Wam polecam jako specjalistkę ds. kobiecych.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość